Margot Robbie

Margot Robbie > Dreamland: Wrap Party

20. listopadu 2017 v 11:20 | Malia

Margot hned po AFI Festu odletěla zpět do Nového Mexika, kde natáčela nový film 'Dreamland'. A taky ho dokončila. Dotočila pár scén a několik dní na to se konala "wrap party" na oslavu dokončení filmu. K fotkám... 13. listopadu si Margot s přáteli zašla do restaurace, kde ji taky poznalo několik fanoušků a měli takové štěstí, že se s nimi vyfotila. Z toho samého dne můžete vidět i fotky v albu s fotkami z natáčení filmu. Některé jsou od Margotina manžela, například třetí a čtvrtá fotka v náhledech. Dál si tam taky můžete prohlédnout fotky právě z "wrap party". Také se podívejte na reklamu pro Nissan, dokonce s českými titulkami.

Takové menší novinky... Bylo stanoveno datum premiéry filmu 'I, Tonya' v USA - 8. prosince 2017. Nový film Quentina Tarantina koupilo Sony, Tarantino prý velmi stojí o to, aby si ve filmu o sériovém vrahu Charlesu Mansonovi zahrála Margot Sharon Tate.

Dreamland: Patnáctiletý Eugene Evans si dá za úkol najít a chytit bankovní lupičku na útěku (Margot Robbie) a získat za to odměnu. I když se to zdá nemožně, předběhne FBI a místní polii a najde ji jako první. Jenomže zjistí, že není taková, jakou ji úřady vykreslují.

Margot Robbie > Candids > 2017 > In Albuquerque, New Mexico /13.11/ [3x]

Margot Robbie > Films Photography > Dreamland > Behind the scenes [6x]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > AFI Fest 2017 - Indie Contenders Roundtable (November 12)

18. listopadu 2017 v 21:35 | Malia

Nechápu, jak to ta Margot dělá. Přijde mi, že pořád pracuje, já už bych se asi zbláznila. 12. listopadu (to už je taky pěkně dávno) se objevila na AFI Festu, kde představovala svůj film 'I, Tonya'. Margotina stylistka Kate Young na svém Instagramu prozradila, že na sobě měla Miu Miu šaty... no nevím jak vy, ale já tento styl absolutně zbožňuju, takže jsem se do tohoto looku zamilovala. Na akci se Margot potkala i s takovými hvězdami jako Salma Hayek nebo Richard Gere, dál tam byl Robert Pattinson, Kumail Nanjiani, Diane Kruger a to je tak všechno, co poznám. Z festivalu se taky objevil photoshoot.

Margot Robbie > Public Events > 2017 > AFI Fest 2017 - Indie Contenders Roundtable - Arrivals /12.11/ [7x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > AFI Fest 2017 - Indie Contenders Roundtable - Inside /12.11/ [4x]

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > AFI FEST Indie Contenders Roundtable Portraits [7x]

Margot Robbie > 9th Annual Governors Awards (November 11)

17. listopadu 2017 v 16:43 | Malia

Užíváte 17. listopadu? Tak užívejte, hlavně té svobody ♥ Margot se 11. listopadu zúčastnila akce, kterou pořádá Akademie Governors Awards. Na akci dorazila v šatech od Altuzarry (miluju jejich šaty a toto není výjimka). Přijde mi i hrozně originální to boa, které je mimochodem od Prady. Uvnitř se poté potkala s herečkami Jennifer Lawrence a Gal Gadot.

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 9th Annual Governors Awards - Arrivals /11.11/ [14x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 9th Annual Governors Awards - Inside /11.11/ [3x]

Margot Robbie > Variety's 'Actors On Actors' Studio (November 11)

15. listopadu 2017 v 13:36 | Malia

Margot sice v tuhle dobu už je zase v Albuquerque v Novém Mexiku, kde natáčí nový film 'Dreamland', před několika dny ale měla hodně na pilno. První dvě fotky jsou z focení photoshootu pro LA Times, na kterých kromě Margot můžete vidět i herečky Diane Kruger, Saoirse Ronan, Annette Bening, Jessica Chastain a Kate Winslet. Dál se pak Margot věnovala akci časopisu Variety s názvem 'Actor on Actors', ve kterém se zpovídají hvězdy, které měli ten každý rok nějaké zajímavé role. Margot byla dána do dvojice s Jakem Gyllenhaalem (což mi udělalo obrovskou radost). Video z "rozhovoru" se ještě neobjevilo, ale hned jak ho Variety zveřejní, tak se tu objeví. Zatím si užívejte tu nádheru, protože Jake a Margot ♥♥♥

Margot Robbie > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > LA Times [2x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Variety's 'Actors On Actors' Studio - Arrivals /11.11/ [13x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Variety's 'Actors On Actors' Studio - Inside /11.11/ [10x]

Margot Robbie > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > Variety's 'Actors on Actors' Portraits [16x]

Margot Robbie > Hollywood Film Awards (November 5)

10. listopadu 2017 v 15:07 | Malia

Je to tady! Film 'I, Tonya', který se natáčel na přelomu loňského a letošního roku, měl premiéru na festivalech před několika měsíci, si odnesl své první dvě ceny, a to z Hollywood Film Awards, které se konaly 5. listopadu. Film získal ocenění za nejlepší obsazení, cenu za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli si odnesla Allison Janney, který ve filmu hraje matku Margot. Margot na sobě měla šaty od Louis Vuittona (mimochodem, velmi podobné šaty na sobě měla Emma Stone před několika týdny). Margot ve filmu tedy nejen hrála, ale takého ho produkovala i se svým manželem.

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Hollywood Film Awards - Arrivals /5.11/ [47x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Hollywood Film Awards - Show /5.11/ [16x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Hollywood Film Awards - Press Room /5.11/ [8x]

Margot Robbie > SAG Brunch - 'I, Tonya' Q&A (November 5)

9. listopadu 2017 v 21:19 | Malia

Margot se 5. listopadu zúčastnila SAG brunche, kde byla představit svůj film 'I, Tonya'. Na akci byla i s dalšími herci z filmu, jako například Sebastian Stan nebo Allison Janney. Na akci ji taky doprovodil její manžel Tom, který spolu s Margot film propagoval. To je asi všechno, co o této akci víme. Margot vypadala krásně, má na sobě nádherné šaty.

Margot Robbie > Candids > 2017 > Out in Los Angeles /5.11/ [10x]

Margot Robbie > Candids > 2017 > SAG Brunch - 'I, Tonya' Q&A /5.11/ [10x]

Margot Robbie > Deadline Hollywood Presents The Contenders 2017 (November 4)

9. listopadu 2017 v 18:40 | Malia

Margot toho má teď spoustu a počítám, že až do awards season to nebude jiné. 4. listopadu byla na akci The Contenders 2017, kterou pořádal online magazín Deadline. Na ní se každý rok setkávají největší adepti na nominaci na Oscary a tím je právě i Margotin nový film 'I, Tonya'. Nebyla tam sama, na akci byli například i Allison Janney nebo Sebastian Stan. Na sobě měla naprosto dokonalé šaty od Dioru. Musím říct, že do toho "pavoučka" na šatech jsem se zamilovala, hrozně se mi ten detail líbí. Vevnitř se potom potkala s Garrettem Hendlundem, s kterým právě natáčí film 'Dreamland'. Také vznikl nový photoshoot, objevila se zatím jenom jedna fotka, na zbytek si budeme muset ještě chvíli počkat.

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Deadline Hollywood Presents The Contenders 2017 - Arrivals /4.11/ [8x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Deadline Hollywood Presents The Contenders 2017 - Panel /4.11/ [12x]


Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > Deadline [1x]

Margot Robbie > Studio Photoshoots > Studio Photoshoots > Deadline [4x]

Margot Robbie > During a photoshoot in Malibu (November 3)

9. listopadu 2017 v 17:31 | Malia

Zase se mi nahromadilo tolik článků, že je mi z toho blivno. Tak si asi příštích několik dní užívejte, protože tu bude článků, že to stíhat nebudu ani já :D Už před několika dny jsem se v jednom článku zmínila, že Margot fotila nový photoshoot. A dokonce se objevily i fotky přímo z focení. Zatím jsem nezjistila, pro jaký magazín se fotky fotí. Ale už teď se můžeme podívat na to, jak asi fotky budou vypadat. Vypadá to hodně zajímavě, moc mě baví fotky z pláže. Tak snad se někdy brzy dočkáme.

Margot Robbie > Candids > 2017 > During a photoshoot in Malibu /3.11/ [43x]

Margot Robbie > I, Tonya: First trailer!

5. listopadu 2017 v 12:35 | Malia


Úplně mě bolí dávat dohromady do jednoho článku takové rozmanité novinky, ale jich je tolik a já to pak nestíhám přidávat. Takže bohužel :D Konečně se tedy objevil první trailer k filmu 'I, Tonya'! Vypadá to naprosto dokonale a už teď se nemůžu dočkat. Také si můžete prohlédnou zaktualizovaná alba v galerii k filmu, objevil se nový plakát, banner i dvě stlls fotky. Pod části k filmu máte také candids fotky Margot a jejího manžela Toma z LA. Vyrazili spolu na procházku do parku se svým pejskem Boo. Také se objevily dvě nové fotky, které jsou z focení nového photoshootu. Zatím není známo, pro který časopis bude, ale určitě bude z pláže.

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluřský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi.

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Posters [3+1x new]
Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Promotional photos [2+1x new]
Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Stills [8+2x new]

_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Candids > 2017 > Taking her dog to the park with Tom in LA /2.11/ [17x]

Margot Robbie > Studio Photoshoots > Behind The Scenes > Unknown [2x]

Margot Robbie > Dreamland: Filming (October 24, 27) & I, Tonya: Gallery update

29. října 2017 v 11:55 | Malia

Margot už nějakých pár týdnů natáčí svůj nový film Dreamland, ve kterém nejen teda hraje, ale který i produkuje se svojí společností Lucky Chap Entertainment. 24. října se pak začaly natáčet první scény venku. Margot natáčela společně s hercem Garrettem Hedlunem. O tři dny později, 27. října, se natáčelo venku znovu. Tentokrát s hercem Finnem Colem. Také se můžete podívat na nové plakáty, promo fotku a novou stills fotku k filmu 'I, Tonya'.

Dreamland: Patnáctiletý Eugene Evans si dá za úkol najít a chytit bankovní lupičku na útěku (Margot Robbie) a získat za to odměnu. I když se to zdá nemožně, předběhne FBI a místní polii a najde ji jako první. Jenomže zjistí, že není taková, jakou ji úřady vykreslují.

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluřský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi.

Margot Robbie > Films Photography > Dreamland > Filming > October 24, 2017 [42x]

Margot Robbie > Films Photography > Dreamland > Filming > October 27, 2017 [13x]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Posters [3x]

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Promotional photos [1+1x new]

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Stills [7+1x new]

Margot Robbie > Gallery update: Photoshoots, Goodbye Christopher Robin

26. října 2017 v 11:48 | Malia

Tento článek je takový souhrn fotek, které se obejevily k Margot za posledních několik týdnů. Nejdříve se můžete podívat na naprosto dokonalé fotky, které se objevily k photoshootu pro časopis ELLE. Dále se pak můžete podívat na fotky z filmu 'Goodbye Christopher Robin'. Objevilo se sedm nových stills fotek a jedna fotka z natáčení.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > ELLE [1+2x new]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Stills [16+7x new]

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Behind the scenes [4+1x new]

Margot Robbie > ELLE's 24th Annual Women In Hollywood Celebration (October 16)

24. října 2017 v 21:37 | Malia

Margot se 16. října zúčastnila akce, kterou pořádá každoročně časopis ELLE v Los Angeles. Akce se zúčastnila právě proto, že byla časopisem vybrána jako 'Woman in Hollywood' - fotky pro časopis si můžete prohlédnout zde. Margot na sobě měla jednoduché, ale záměrně nádherné, černé šaty z dílny Calvina Kleina. Margot se taky na akci potkala se svým kolegou z filmu 'Suicide Squad' Jay Hernandezem. Margot byla také viděna 17. října v centru LA, kde se vyfotila s dvěma fanynkami. Poté se přímistila do Albuquerque, kde právě natáčí svůj nový film 'Dreamland'.

Margot Robbie > Public Events > 2017 > ELLE's 24th Annual Women In Hollywood Celebration - Inside /16.10/ [22x]
Margot Robbie > Miscellaneous > Personal photos [158+2x new]

Margot Robbie > Candids > 2017 > In Los Angeles /17.10/ [6x]

Margot Robbie > Candids > 2017 > In Albuquerque, New Mexico /21.10/ [5x]

Margot Robbie > Peter Rabbit: First trailer!

22. října 2017 v 13:44 | Malia

Po těch volbách na sebe musím zlehka a tak jsem se rozhodla pro tohle radostné téma :D Objevil se první trailer pro film 'Peter Rabbit', tedy pro film o králíčkovi Petrovi. Film je založený na knize od Beatrix Potterové. Ve filmu dabuje jednu postavu naše Margot. Hlas králíčku Petrovi propůjčil James Corden. Kromě něj se ve filmu z Velké Británie objeví ještě herec Domhnall Gleeson, který si však zahrál reálného člověka. Tvůrci ve filmu pojí animaci s reálnými záběry. Film režíruje Will Gluck (Kamarád taky rád, Panna nebo orel). Film půjde do českých kin 22. března 2018.

Peter Rabbit: Nemá kalhoty, nosí modrou košili a jeho slovník nepatří mezi ty nejvybranější. Králíček Petr je protagonistou nového animovaného stejnojmenného filmu z dílny studia Sony Pictures Animation.

Margot Robbie > Films Photography > Peter Rabbit > Posters [2x]

Margot Robbie > I, Tonya: First teaser!

20. října 2017 v 19:44 | Malia

Doufám, že jste vy, kteří už můžete, byli dneska volit nebo ještě zítra půjdete :D Ať už kohokoliv. Ale k novinkám, které mě osobně teda hrozně potěšily. Úplně na začátek, Margot byla nominovaná na Gotham Independent Film Awards pro svou roli Tonye Hardingové ve filmu 'I, Tonya', i sám film je nominován. Kromě toho se taky objevil první teaser trailer! Film vypadá naprosto dokonale, už se nemůžu dočkat. Mimochodem, americká premiéra byla stanovena na 8. prosince 2016. Objevila se taky první promo fotka a čtyři nové stills fotky, na kterých s Margot můžeme vidět i Sebastiana Stana, který si zahrál "Margotina" manžela.

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluřský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi.

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Stills [3+4x new]

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Promotional photos [1x]

Margot Robbie > Arriving at JFK Airport in New York City (October 12)

20. října 2017 v 17:16 | Malia

Margot byla 12. října spatřena na letišti v New Yorku, z kama se přesouvala do Los Angeles. Na sobě měla naprosto dokonalý outfit, no všechny kousky bych jí hned ukradla. Také se objevilo jedno video pro W. Určitě někteří z vás znají tzv. ASMR. Jestli někdo nevíte, tak s podívejte na video. A pokud víte, tak taky :D

Margot Robbie > Candids > 2017 > Arriving at JFK Airport in New York City /12.10/ [6x]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > 'Goodbye Christopher Robin' New York Premiere (October 11)

14. října 2017 v 19:43 | Malia

Jelikož nás zítra asi čeká hódně velká novinka, která se týká Alicie (a která taky bude mít přednost před vším ostatním), tak jsem se rozhodla, že ještě dnes přidám fotky k Margot, abych je měla všechny pohromadě. Margot totiž po promu v Good Morning America a v talkshow Jimmyho Fallona měla na plánu newyorkskou premiéru filmu 'Goodbye Christopher Robin'. Na sebe si vzala "motýlkovské" šaty od Versace. Moc se mi tu líbila, vypadala tak nějak přirozeně.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 'Goodbye Christopher Robin' New York Premiere - Arrivals /11.10/ [18x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 'Goodbye Christopher Robin' New York Premiere - Backstage /11.10/ [7x]

Margot Robbie > The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (October 11)

14. října 2017 v 15:53 | Malia

Margot propaguje v New Yorku svůj nový film 'Goodbye Christopher Robin'. 11. října přišla do talkshow The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. A musím říct, že zazářila. Vzala si na sebe nádherný červený sametový overal. Snad jako vždy hrála u Jimmyho hru, tentokrát Box of Lies. V rozhovoru pak mluvila o hokeji a jejím oblíbeném klubu New York Rangers nebo třeba o jejích halloweenských kostýmech.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Talk Shows > 2017 > The Tonight Show Starring Jimmy Fallon [6x]
Margot Robbie > Candids > 2017 > Leaving 'The Tonight Show' Studios In New York /11.10/ [6x]

Margot Robbie > Good Morning America (October 10)

13. října 2017 v 21:54 | Malia

Margot právě propaguje v Americe svůj nový film 'Goodbye Christopher Robin'. A 10. října se stavila do studií ABC na natáčení 'Good Morning America'. V show, na kterou se můžete podívat na videu, mluvila o tom, jak ona ajejí maminka miluju 'Good Morning America', o filmu 'Goodbye Christopher Robin', ale také o jejím dalším projektu 'I, Tonya'. Margot na sobě měla komplet od Versace a hrozně jí to v té červené slušelo.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluřský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi.


Margot Robbie > Talk Shows > 2017 > Good Morning America [15x]

Margot Robbie > Hamptons International Film Festival (October 9)

13. října 2017 v 13:06 | Malia

Margot teď jezdí, a bude jezdit, z festivalu na festival. 8. října byla viděna na newyorském letišti spolu se svým manželem Tomem Ackerley a její nejlepší kamarádkou/asistentkou Sophie. Margot vypadala naprosto nádherně, ona má skvělý styl. Byla sladěná do černobílých barev. No a na letišti byla viděna právě proto, že 9. října představovala svůj nový film 'I, Tonya' na filmovém festivalu v Hamptons. Margot vypadala naprosto fantasticky. Měla na sobě prostě dokonalé šaty od Christiana Diora. Také se můžete podívat na nový rozhovor pro W, kde mimojiné mluví právě o filmu o Tonye Hardingové.

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluřský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi.

Margot Robbie > Candids > 2017 > Arriving in New York with Husband /8.10/ [14x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Hamptons Film Festival - 'I, Tonya' Premiere - Arrivals /9.10/ [22x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Hamptons Film Festival - 'I, Tonya' Premiere - Q&A /9.10/ [8x]

Margot Robbie > W & Elle photoshoots

9. října 2017 v 19:39 | Malia

Margot poslední dobou fotí jeden phtooshoot za druhým. Dnes si můžete prohlédnout photoshoot pro časopis W, který je teda naprosto dokonalý. Objevilo se dokonce až devět fotek. Margot na nich vypadá prostě nádherně. Hlavně se mi líbí fotka, která ještě nevyšla oficiálně, ale je popsaná, teda ta poslední. Dál nafotila photoshoot pro časopis Elle. Oficiální fotky se ještě neobjevily, tak si užijte aspoň tu jednu. V galerii také máte nahrané nové osobní fotky. Tedy, ta první je trošku starší, ta je pár týdnů stará.

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > W [9x]

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > Elle [1x]

Margot Robbie > Studio Photoshoots > Personal photos [155+3x new]

Margot Robbie > Nissan Futures 3.0 - The Car And Beyond In Oslo (October 2)

8. října 2017 v 14:33 | Malia

Už se oficiálně blížíme ke konci přidávání starých fotek, tyto jsou jen pět dní staré. Margot je ambasadorkou elektromobilů značky Nissan a to už několik měsíců. 2. října se zúčastnila představování společnosti a jejich aut v norském Oslu. Bohužel, objevilo se jen několik málo kvalitních fotek, ale i z těch je poznat, že vypadala opravdu krásně. Od hlavy k patě je oblečená v kusech od australského designéra Zimmermanna. Vznikl také nový photoshoot.

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Nissan Futures 3.0 - The Car And Beyond In Oslo - Arrivals /2.10/ [6x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Nissan Futures 3.0 - The Car And Beyond In Oslo - Inside /2.10/ [8x]

Margot Robbie > Other Projects > Modeling > Nissan > Photoshoots [6x]

Margot Robbie > The Graham Norton Show

6. října 2017 v 13:47 | Malia

Margot byla před pár dny v anglické talkshow The Graham Norton Show, kde kromě Margot byly dalšími hlavními hosty Harrison Ford s Ryanem Goslingem a Reese Witherspoon. Margot na sobě měla krásné černé šaty. Vybrala jsem vám taky jedno videa, ve kterém Margot mluví nejvíc a vlastně celé se týká jí (na celý rozhovor se můžete podívat zde). Je o jejím tetováním, protože vlastní tetovací strojek. Dokonce jednoho člena štábu potetuje. Do galerie jsem také nahrálapět nových fotek z photoshootu pro The Wrap, který byl nafocen na filmovém festivalu v Torontu a čtyři nové stills fotky k filmu 'Goodbye Christopher Robin', kvůli němu byla taky právě v talkshow, protože měl anglickou premiéru před pár dny.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Talk Shows > 2017 > The Graham Norton Show [7x]

_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > The Wrap [2+5x new]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Stills [12+4x new]

Margot Robbie > At KISS 100FM studios in London (September 21)

4. října 2017 v 15:48 | Malia

Margot vyrazila 21. září do rádia KISS v naprosto dokonalém rádiu, vzala si na sebe červený svetr, který doplnila o košili a kožené kalhoty. Musím říct, že jsem se její look naprosto zamilovala. Bohužel, záznam rozhovoru se neobjevil. Na druhý den se objevila fotka s fanouškem z nějakého letiště v Londýně. Podívejte se také na fotky z nového photoshootu pro Wonderland, který nafotila Gia Coppola. Taky jsem do galerie nahrála směsici nových osobních fotek.

Margot Robbie > Candids > 2017 > At KISS 100FM studios in London /21.9/ [22x]

Margot Robbie > Candids > 2017 > At an airport in London /22.9/ [1x]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > Wonderland [13x]

Margot Robbie > Miscellaneous > Personal photos [151+4x new]

Margot Robbie > 'Goodbye Christopher Robin' world premiere in London

2. října 2017 v 22:50 | Malia

Margot měla od 19. do 20. září napilno, protože v Londýně dělala promo svému novému filmu 'Goodbye Christopher Robin'. Nejdříve se konala tiskovka, potom setkání s novináři (na sobě měla šaty značky Altuzarra). 20. září se také konala premiéra filmu, na kterou si Margot vzala šaty z jarní kolekce Brock. Musím říct, že nejdříc se mi líbily, ale pak když jsem si ty fotky zvětšila, tak nevím, nevím. Přijde mi, že ona má vůbec široký ramena a ty nabírané rukány jsou takové nešťastné. Navíc ani vlasy, a dokonce ani makeup mě nezaujal. Ale její obličej to zachraňuje :D Také jsem nahrála fotky z Margotina odchodu z premiéry a dvě nové fotky, které přidala na Instagram. První je právě z premiéry a druhá je ochutnávka z photoshootu od Gii Coppoly pro časopis Wonderland (fotky v budoucím článku).

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 'Goodbye Christopher Robin' London Press Conference /19.9/ [28x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 'Goodbye Christopher Robin' London Press Junket /20.9/ [3x]
Margot Robbie > Miscellaneous > Instagram [91+1x new]
Margot Robbie > Miscellaneous > Personal photos [147+3x new]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 'Goodbye Christopher Robin' World Premiere In London /20.9/ [50x]Margot Robbie > Miscellaneous > Instagram [92+2x new]

Margot Robbie > 'Goodbye Christopher Robin' promo (September 18-19)

22. září 2017 v 15:50 | Malia

K Alicii, Margot a hlavně k Emmě S. se toho objevuje tolik, že mám předchystaných asi dest článků. Fuj :D Margot přiletěla do Londýna, kde se před pár dny konala světová premiéra filmu 'Goodbye Christopher Robin' (fotky později). Na letiště Heathrow přiletěla 18. září. Měla na sobě nádherné černé šaty, vlastně přiletěla celá v černém. Na druhý den následovala setkání s novináři, na kterých měla společnost další herečky z filmu Kelly Macdonald. Bohužel, objevily se pouze nekvalitní fotky ze sociálních sítí, ale aspoň něco. Přidala jsem i jeden rozhovor z toho dne, ve kterém herci mluví o svém vztahu k Medvídku Pú, Margot na něm říká, že jako skoro každé dítě se na Medvídka Pú dívala. Mimochodem, to dítě, co hraje Christophera Robina (myslím, že se jmenuje Will Tilson), páni! Nevím, kolik mu je, ale umí se vyjadřovat snad lépe než já. Pod perexem ještě najdete nové stills fotky z filmu. Další fotky se už netýkají tohoto projektu, ale jsou z festivalu v Torontu. Objevilo se totiž několik nových fotek z photoshootu pro Buzzfeed.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Candids > 2017 > At Heathrow airport in London /18.9/ [16x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > 'Goodbye Christopher Robin' London Press Junket /19.9/ [3x]
Margot Robbie > Miscellaneous > Personal photos [146+2x new]

 
 

Reklama