Jenna Coleman

Jenna Coleman > Heroes Comic Con (November 11-12)

14. listopadu 2017 v 21:23 | Malia

Jenna je letos s těma Comic Conama nějak aktivní... asi si vynahrazuje to, že do San Diega už letos nejela :D Před několika dny byla v Madridu na Heroes Comic Con. Byla tam hned na dva dny (11. a 12. listopadu), kdy oba měla svůj vlastní panel. Objevily se taky fotky z jejího přítelu do madridu, respektive jedna fotka s fanynkou. A taky fotky z Londýna, kdy si vyrazila na procházku s přítelem Tomem Hughesem.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > With Tom in London /8.11/ [2x]

Jenna Coleman > Candids > 2017 > In Madrid, Spain /9.11/ [1x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Heroes Comic Con in Madrid - Panel /11.11/ [13x]
Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Heroes Comic Con in Madrid - Meet & Greet /11.11/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Heroes Comic Con in Madrid - Panel /12.11/ [6x]
Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Heroes Comic Con in Madrid - Meet & Greet /12.11/ [2x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [382+3x new]

Jenna Coleman > Edward Enniful Dinner (November 7)

12. listopadu 2017 v 10:26 | Malia

Jenna se stejně jako Alicia objevila na večeři na oslavu prosincového čísla britského Vogue. Jenna na sobě měla krásné stříbrné šaty značky The Vampire's Wife. Na večeři se potkala i s kamarádkami herečkami Lily James (Baby Driver, Cinderella) a Bel Powley (The Diary of a Teenage Girl, mimochodem přítelkyně Jennina kamaráda a lásky mého života Douglase Bootha ♥).

Jenna Coleman > Candids > 2017 > Arriving at Edward Enniful Dinner /7.11/ [4x]


Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [380+2x new]

Jenna Coleman > Harper's Bazaar Women Of The Year Awards (November 2)

8. listopadu 2017 v 21:19 | Malia


Jenna se objevila na akci časopisu Harper's Bazaar 'Women Of The Year Awards'. A naprosto mi vyrazila dech! Na sobě měla bílé šaty od její oblíbené návrhářky Emilie Wickstead. Vypadá v nich naprosto dokonale. Na akci přišla i s svou kamarádkou a kolegyní ze seriálu 'Victoria' Margaret Clunie. Také jsem do galerie nahrála Jenniny příspěvky na Instagramu z akce a fotky z Instagramu Emilie Wickstead s Jennou. Kochejte se touto krásou!

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Harper's Bazaar Women Of The Year Awards - Arrivals /2.11/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Harper's Bazaar Women Of The Year Awards - Inside /2.11/ [6x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Leaving Harper's Bazaar Women Of The Year Awards /2.11/ [8x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [375+5x new]
Jenna Coleman > Miscellaneous > Personal photos [29+3x new]

Jenna Coleman > Gallery Upade: Candids & Instagram

7. listopadu 2017 v 18:37 | Malia


S několikati týdením zpožděním se objevily fotky Jenny a jejího přítele Toma z Itálie, přesněji z města Ravello, kde byla na dovolené s přáteli. Byli tam někdy v průběhu září, nicméně přesné datum neznám. Jenna vypadala ndáherně, má na sobě úžasné šaty a pokaždé koukám s otevřenou pusou, když má stažené vlasy, protože ona je tak často v culíku nebo drdolu nenosí, ale hrozně jí to sluší. Další fotky jsou z 1. listopadu. A jsou to fotky ze stěhování Jenny a Toma do jejich prvního společného bytu/domu. Já je tam miluju, ještě pořád z toho brečím :D Jenna na sobě měla úžasný outfit, hlavně ten kabát se mi hrozně líbí. Na svůj Instagram také přidala fotku z Itálie. Na ní je spolu s herečkami Laurou Haddock (manžela Sama Claflina - Jenna se se Samem zná z natáčení filmu 'Me Before You') a Diannou Agron.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > In Italy With Tom Hughes /?.9/ [7x]

Jenna Coleman > Candids > 2017 > Moving in together with boyfriend Tom /1.11/ [2x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [374+1x new]

Jenna Coleman > BAFTA Breakthrough Brits (October 25)

30. října 2017 v 18:27 | Malia

Jenna spolupracuje s BAFTA, asi jako každý herec z Velké Británie. A tak se taky zúčastnila akce BAFTA Breakthrough Brits, ve které získavají nadějné britské hvězdy členství v BAFTA na jeden rok. Jelikož byla akce spoluorganizovaná obchodním domem Burberry, tak si Jenna na sebe vzala právě oblečení této značky. 27. října pak byla viděna s fanynkou v Londýně, kde se s ní vyfotila. Také si můžete prohlédnout nové fotky Jenny na Instagramu.

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > BAFTA Breakthrough Brits - Arrival /25.10/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > BAFTA Breakthrough Brits - Inside /25.10/ [13x]

Jenna Coleman > Candids > 2017 > Leaving BAFTA Breakthrough Brits In London /25.10/ [5x]
_________________________________________________________________________________________________

Jenna Coleman > Candids > 2017 > In London /27.10/ [1x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [371+3x new]

Jenna Coleman > FACTS Comic Con in Belgium (October 20-21)

27. října 2017 v 17:00 | Malia

Omlouvám se za zpoždění s těmito fotkami, ale znáte to. Nejdříve tedy fotky z 17. října. Jenna byla viděna v Londýně se svým přítelem Tomem Hughesem. Společně se z nějakého obchodu vraceli do auta. Několik dní na to byla Jenna už v Belgii na FACTS Comic Conu, kde měla dva panely a to 20. a 21. října. Také se tradičně konalo Meet & Greet.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > With Tom in London /17.10/ [8x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > FACTS Comic Con In Belgium - Panel /20.10/ [6x]
Jenna Coleman > Public Events > 2017 > FACTS Comic Con In Belgium - Meet & Greet /20.10/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 >FACTS Comic Con In Belgium - Panel /21.10/[4x]
Jenna Coleman > Public Events > 2017 > FACTS Comic Con In Belgium - Meet & Greet /21.10/ [3x]

Jenna Coleman > 'Victoria' London Photocall and Q&A in Kensington Palace (October 9)

12. října 2017 v 11:18 | Malia

Jenna navštívila Kensingtonský palác spolu s dalšími lidmi, co dělají na seriálu 'Victoria', kde se konal k seriálu photocall a Q&A. Jestli jste si toho ještě nevšimli, tak já miluju Jennin styl, hrozně se mi líbí, jaké šaty nosí na různé akce a tohle není výjimka. Ona vždycky vypadá strašně elegantně, přitom ty šaty nikdy nejsou nudné. Také se můžete podívat na nový rozhovor s Jennou pro BAFTA, kde mluví o svém nejhorším zážitku z natáčení 'Doctora Who' (seriál, ve kterém hrála předtím).

Victoria: Seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwin, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici Spojeného království Velké Británie. Děj nové řady, v níž se z Viktorie stává pracující matka, která se snaží vyvážit své vladařské i rodičovské povinnosti, začíná šest týdnů po skončení první série. Albertovi se však stále nedaří nalézt vedle mocné manželsky své místo. (čsfd)

Doctor Who: Opět se prostřednictvím své časoprostorové Tardis (s podobou policejní budky) i společníků vydává Doktor na úžasná dobrodružství napříč prostorem a časem celého vesmíru a snaží se vyřešit nejednu zapeklitou záhadu, jež mnohdy způsobí nemalé problémy. Zas a znova se setkává s mimozemšťany různorodých civilizací, kteří ne vždy jsou vůči němu přátelští. Ať už jsou to Dálekové (jeho odvěcí nepřátelé), Sontarani, či jiní. (čsfd)

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > 'Victoria' London Photocall in Kensington Palace /9.10/ [25x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > 'Victoria' London Q&A in Kensington Palace /9.10/ [2x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [370+1x new]
_________________________________________________________________________________________________

Jenna Coleman > BAFTA & Victoria: 2x06 stills

8. října 2017 v 15:43 | Malia

Jak se už dostávám skoro k nejnovějším novinkám, tak mi přidávání dělá čím dál tím větší radost. Takže se vrhám na poslední novinky k Jenně. Nejdříve pro vás mám jednu fotku z nového photoshootu, která byla vyfocená pro BAFTU. Také se objevily stills fotky z šestí epizodě druhé série seriálu Victoria, ve kterém Jenna hraje legendární britskou panovnici. Do galerie jsem nahrála dvě nové fotky z natáčení právě oné epizody. Zároveň si můžete prohlédnout nové fotky Jenny na Instagramu.

Victoria: Seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwin, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici Spojeného království Velké Británie. Děj nové řady, v níž se z Viktorie stává pracující matka, která se snaží vyvážit své vladařské i rodičovské povinnosti, začíná šest týdnů po skončení první série. Albertovi se však stále nedaří nalézt vedle mocné manželsky své místo. (čsfd)

Jenna Coleman > Studio Photoshoots > 2017 > BAFTA [1x]
_________________________________________________________________________________________________

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Stills > 2x06: Faith, Hope & Charity [7x]

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Behind the scenes [13+2x new]
_________________________________________________________________________________________________

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [362+2x new]

Jenna Coleman > Victoria: 2x05 & 2x07 stills

6. října 2017 v 17:24 | Malia

Já už se hrozně těším, až budu moct přidávat třeba jeden článek za den nebo dva, protože tohle tempo fakt nedávám. Mám v rozepsaných asi šest plnohodnotných článků, kterých se dnes a zítra chci zbavit... tak uvidíme. V tomto článku je takový soubor všeho, co se objevilo k Jenně. Nejdříve jsou to stills fotky z pátého a sedmého dílu seriálu Victoria. Sedmý díl vypadá, že bude roztomilý, tolik skvělých fotek s Viktorií a Albertem ♥ Také jsem do galerie nahrála několik nocých fotek z natáčení seriálu. Už před pár týdny také navštívila studio This Morning, rozhovor se objevil až teď. Jenna tam mluví v podstatě pouze o seriálu a je v něm hrozně roztomilá. Také se můžete podívat na pět nových osobních fotek z Řecka, kde byla Jenna i její přítel Tom Hughes na svatbě jejich přátel. Můžete si prohlédnout také nové fotky z Instagramu, který je mimochodem mimořádně vizuálně pěkný, takže doporučuju se na něj podívat přímo.

Victoria: Seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwin, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici Spojeného království Velké Británie. Děj nové řady, v níž se z Viktorie stává pracující matka, která se snaží vyvážit své vladařské i rodičovské povinnosti, začíná šest týdnů po skončení první série. Albertovi se však stále nedaří nalézt vedle mocné manželsky své místo. (čsfd)

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Stills > 2x05: Entente Cordiale [7x]

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Stills > 2x07: The King Over The Water [11x]

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Behind the scenes [3+9x new]

_________________________________________________________________________________________________

Jenna Coleman > Miscellaneous > Personal photos [24+5x new]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [350+12x new]

Jenna Coleman > Oz Comic Con in Brisbane/Sydney (September 24 - October 1)

6. října 2017 v 7:55 | Malia

Dneska první (z pravděpodobně mnoha) článek a jsou to fotky z Oz Comic Conu, kterého se zúčastnila Jenna nejdříve v Brisbane, kde strávila jeden den (24. září) a potom ze Sydney, kde byla dva dny (30. září a 1. října). Má tak za sebou tři panely a tři meet & greet. Byla tam samozřejmě mluvit o seriálu Doctor Who, ve kterém si zahrála postavu Doktorovi společnice, Claru. Mezi těmito comic cony byla v Řecku na svatbě kamarádů (fotky později).

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Oz Comic Con in Brisbane - Panel /24.9/ [5x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Oz Comic Con in Brisbane - Meet & Greet /24.9/ [11x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Oz Comic Con in Sydney - Panel /30.9/[11x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Oz Comic Con in Sydney - Meet & Greet /30.9/ [7x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 >Oz Comic Con in Sydney - Panel /1.10/ [7x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Oz Comic Con in Sydney - Meet & Greet /1.10/ [5x]

Jenna Coleman > London Fashion Week (September 18)

23. září 2017 v 10:40 | Malia

Jediná novinka, která se netýká Alicie, Emmy S., nebo Margot. A tou jsou fotky Jenny z londýnského Fashion Weeku, na kterém byla 18. září. Rozhodla se jít na dvě přehlídky: Erdemu a Emilie Wickstead (kterou Jenna absolutně miluje). Na první z nich si oblekla dlouho sukni a bílou košili, na druhou pak černo-modré šaty. No, když se na ty kousky podíváte, tak je to prostě celá Jenna, k ní to patří a sluší jí to, i když by v tom většina z nás vypadala strašně :D Jenna také přidala na svůj Instagram několik fotek z tohoto dne.

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > London Fashion Week - Erdem Fashion Show /18.9/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > London Fashion Week - Emilia Wickstead Fashion Show /18.9/ [13x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [347+3x new]

Jenna Coleman > Victoria: 2x02 & 2x03 stills

18. září 2017 v 15:56 | Malia

Victoria 2x02: ONLINE | DOWNLOAD | TITULKY

Victoria 2x03: ONLINE | DOWNLOAD | TITULKY

Jelikož tu byly poslední dobou jenom novinky o Alicii, Brie, Emma S. a Margot, tak bude určitě trochu oživení nějaká ta novinka k Jenně (Emma W. se asi schovává). Do galerie jsem přidala stills fotky z druhému a třetímu dílu seriálu Victoria. Mimo to se můžete podívat na nové fotky z Instagramu Jenny.

Victoria: Seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwin, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici Spojeného království Velké Británie. Děj nové řady, v níž se z Viktorie stává pracující matka, která se snaží vyvážit své vladařské i rodičovské povinnosti, začíná šest týdnů po skončení první série. Albertovi se však stále nedaří nalézt vedle mocné manželsky své místo. (čsfd)

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Stills > 2x02: The Green-Eyed Monster [10x]

Jenna Coleman > Television Series > Victoria > Season 2 > Stills > 2x03: Warp And Weft [4x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [344+3x new]

Jenna Coleman > In London /28.8/

31. srpna 2017 v 20:12 | Malia

Konečně jedna jediná sada fotek a ne kilometrovej článek. Jennu našli paparazzi, když se v Londýně 'naloďovala' do auta. Pravděpodobně se vracela domů z Chicaga, kde byla na Wizard World Comic Conu (foto zde). Měl na sobě svoje over-sized sako, které se mi hrozně líbí a jinak byla celá v černém. Vypadala naprosto fantasticky.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > In London /28.8/ [14x]

Jenna Coleman > Gallery update: Town and Country UK

29. srpna 2017 v 10:32 | Malia

Victoria 2x01: ONLINE | DOWNLOAD | TITULKY

Jak se máte? Já jsem po včerejším dnu v práci zase zalehla a od rána jsem ještě nevstala :D Tak aspoň hodím něco sem na blog. Objevilo se devět nových fotek k dokonalému photoshootu Jenny pro anglický časopis Town and Country. Jsou to naprosto kouzelné fotky, doporučuju se na ně podívat. Navíc si můžete všimnout, že jsem ten photoshoot použila i částečně na nový design. Jenna se taky před pár dny (26.8) zůčastnila Wizard World Comic Conu v Chicagu. Pokud jste jednou byly v Doctoru Who, tak už se z těhle akcí asi nikdy nevyvlečete :D Nebyla na ní sama, dorazily i další hvězdy seriálu - Catherine Tate, Alexis Kingston a John Barrowman.

Jenna Coleman > Studio Photoshoots > 2017 > Town and Country UK [4+9x new]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Wizard World Comic Con - Panel /26.8/ [11x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Wizard World Comic Con - Meet and Greet /26.8/ [11x]

Jenna Coleman > 'Victoria: Season 2' London Photocall (24.8)

25. srpna 2017 v 20:08 | Malia

Už za dva dny nás čeká premiéra druhé řady seriálu Victoria, ve které hraje Jenna hlavní postavu. I kvůli tomu včera ráno navštívila BBC Radio 2. Jenna má dokonalý styl a ani tato "akcička" nebyla vyjimkou, měla na sobě černý overal a bílou košili s nabíranými rukávy. Později toho dne se spolu se svým přítelem a kolegou ze seriálu Tomem Hughesem vydala na photocall k nové řadě. Pokud trochu sledujete Jennu, tak víte, že ty šaty co má na sobě jsou přesně její styl. Tyto jsou od návrháře Erdema Moralıoğlu. No a taky si můžete všimnout, že na pravém prsteníčku se jí třpytí prstýnek, takže se hned vyrojily spekulace o zásnubách Jenny a Toma... Můžu vás uklidnit, na nových fotkách, které najdete hned pod nimi už Jenna žádný prstýnek nemá. Ještě ten večer totiž šla na natáčení rozhovoru do The One Show. V celém článku pak najdete nové fotky k seriálu.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > At the BBC Radio 2 Studios in London /24.8/ [110x]

Jenna Coleman > Talk Shows > 2017 > BBC Radio 2 [1x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > ' Victoria: Season 2' London Photocall /24.8/ [41x]

Jenna Coleman > Candids > 2017 > Leaving her hotel in London /24.8/ [20x]

Jenna Coleman > Talk Shows > 2017 > The One Show [1x]
 
 

Reklama