Fashion Battle

Fashion Battle no. three // december 2017

1. listopadu 2017 v 18:09 | Malia
No řeknu vám, ta právnická fakulta, to je sranda. Právě si čtu Sdělení k podnětu na vydání opatření obecné povahy města Olomouce - sranda. Další sranda je tvoření vlády. Ale to vás asi nikoho nezajímá :D Takže k článku. Nemůžu uvěřit, ale je to už můj druhý Fashion Battle v řadě! Neuvěřitelné, to se mi asi nikdy nestalo :D Na tento měsíc jsem vybírala 'street style', nakonec mi z toho s přimhouřenýma očima vyšlo téma podzimní (všechny mají dlouhé rukávy :D) Tak vybírejte váš oblíbený outfit a dejte vědět, který jsem si vybrali. Kliknutím na fotku se dostanete do galerie a budete si outfit prohlédnout více. Poslední Fashion Battle vyhrála Emma Watson (šaty zde).

Fashion Battle no. two // november 2017

1. října 2017 v 14:43 | Malia
Jelikož je začátek měsíce, je tu také Fashion Battle. Tento měsíc jsem vybrala šaty z premiér jejich posledních filmů (jen u Jenny jsem vybrala premiéru poslední série seriálu Victoria). Většina z fotek je z letošního filmového festivalu v Torontu. Mimochodem, pokud kliknete na fotku, dostanete se do alba v galerii. Poslední Fashion Battle vyhrála Emma Stone (šaty zde). Doufám, že už na systém najedu líp, protože poslední FB na blogu bylo v červnu.

Fashion Battle no. one // july 2017

11. června 2017 v 20:19 | Malia
Plán dopsat komentář k tomuto poslednímu mandatornímu (budoucí právnik mluví :D) článku v práci úplně nevyšel a tak je tu mnohem později než jsem plánovala. Zítra se už můžete těšit na první pořádné články, které už pro vás pilně chystám. Máme tu tedy první Fashion Battle, i když trochu zkrácený. Vybírala jsem fotky mých nejoblíbenějších rób děvčat a jak tak koukám, tak se mi asi líbí bílé šaty. Já osobně si tu absolutně nedokážu vybrat, proto hlasujte jak o život. Taky doporučuju rozkliknout fotku, vezme vás to na galerii, kde si ty šaty můžete pořádně prohlédnout (na těch upravených fotkách poznáte h****).

 
 

Reklama