Emma Watson

Emma Watson > In the streets of London (November 10)

12. listopadu 2017 v 19:32 | Malia

Vždycky když se objeví nějaké info nebo fotky k Emmě, tak mi srdce zaplesá, protože je toho strašně málo. Nicméně paparazzi ji nachytali 10. listopadu v Londýně s přáteli a evidentně ve skvělé náladě. Také se můžete podívat na jednu osobní fotku se zpěvačkou Blondie, je to fotka právě s jejího koncertu. Podle různých tweetů na tom samém koncertě byla i JK Rowling. Také se můžete podívat na tři úžasné fotky z natáčení filmu Beauty and the Beast, který vyšel před několika měsíci.

Emma Watson > Candids > 2017 > In the streets of London /10.11/ [10x]

Emma Watson > Miscellaneous > Personal photos [31+1x new]

Emma Watson > Films Photography > Beauty and the Beast > Behind the scenes [14+3x new]

Emma Watson > In London (October 20-21)

27. října 2017 v 15:29 | Malia

Podívejte se na to! Ona žije! Emma po deseti letech vylezla na veřejnost. No, ani tomu nemůžu uvěřit. Nejdříc jsem si myslela, že jsou to staré fotky :D Emma byla viděna v Londýně 21. října a to hned dvakrát. Kolem poledne, když odcházela z obědu se přáteli a později toho večera vyrazila do restaurace 'Chiltern Firehouse'.

Jinak, kolem Emmy se vyrojily informace o novém projektu. Jedna dívčina totiž na svůj Twitter napsala: "Zrovna jsem dostala scénář, kde je EMMA WATSON v obsazení. MÁTE MOU POZORNOST. dnešek je skvělý DEN." Tak uvidíme.

Emma Watson > Candids > 2017 > In London /21.10/ [3x]

Emma Watson > Candids > 2017 > Leaving Chiltern Firehouse /21.10/ [10x]

Emma Watson > Celebrities Read Mean Tweets #11

23. října 2017 v 14:24 | Malia

Skoro by to vypadalo, že sem vlastně ani Emma Watson nepatří, objevil se tu snad jenom jeden článek o ní (a to už to tu na moje poměry táhnu dlouho). Nicméně chyba není na mojí straně, Emma prostě zalezla a když už někam vyrazí (jako třeba před pár dny na koncert The Corrs), tak se neobjeví fotky. Nicméně, před několika týdny se objevilo video na kanálu Jimmyho Kimmela. Emma, když byla před několika měsíci v jeho talkshow, tak přednatočila svou část do segmentu Mean Tweets, který asi většina z vás zná. Tak si video užijte!

Emma Watson > 'Most Inspiring Celebrity'

6. září 2017 v 19:29 | Malia

Konečně se objevilo něco málo novinek k Emmě Watson. Nejdříve - Emma byla jmenována 'Nejinspirativnější celebritou' a to především díky její práci pro OSN. Porazila tak třeba Beyoncé. Dále jsem do galerie nahrála několik nových fotek, které Emma nafotila pro svou kampaň HeForShe. I když jsou fotky potagované, tak se na ně určitě podívejte, protože jsou naprosto luxusní, Emma vypadá nádherně. No a poslední informace je fotka z Londýna, kde Emmu našel nějaký fanoušek a pak se s tím pochlubil na sociálních sítích. Už dlouho jsme Emmu neviděli, takže jsem ráda, že se aspoň tahle fotka objevila a můžu se uklidnit, že žije :D

Emma Watson > Studio Photoshoots > 2014 > HeForShe [6+24x new]

Emma Watson > Candids > 2017 > In London /3.9/ [1x]
 
 

Reklama