Emma Stone

Emma Stone > Maniac: Filming (November 15)

22. listopadu 2017 v 18:21 | Malia

Tolik málo času a tolik novinek! Emma 15. listopadu natáčela spolu s Jonah Hillem nový seriál pro Netflix Maniac. Určitě se na fotky podívejte, Emma tam něco vyparáví právě Jonovi a režisérovi Carymu Fukunagovi (teda myslím). Taky se můžete podívat na nový rozhovor s Emmou pro BBC - musím se přiznat, že jsem ho ještě neviděla, ale zítra to napravím (fakt není čas :D).

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > November 15, 2017 [19x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > November 15, 2017 [7x]
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Close Up With THR Roundtable

19. listopadu 2017 v 12:06 | Malia

Emma se letos zúčastnila tzv. Roundtable, které každoročně pořádá časopis The Hollywood Reporter. Je to takový rozhovor s několika vážnými adepty na různá ocenění. Kromě Emmy, která je tam samozřejmě díky svému výkonu v Battle of the Sexes, tam tak taky můžeme vidět Jennifer Lawrence (mother!), Jessicu Chastain (Molly's Game), Saoirse Ronan (Lady Bird), Mary J Blinge (Mudbound) a Allison Janey (I, Tonya). Už se objevují útržky z rozhovoru, ale přidám ho až se objeví celý (jinak se na ty pětiminuté kousky můžete podívat na YouTubu THR). Emma taky pro časopis spolu s ostatními nafotila photoshoot.

Emma Stone > Public Events > 2017 > Close Up With THR /14.11/ [1x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > The Hollywood Reporter [4x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > The Hollywood Reporter [4x]

Emma Stone > 9th Annual Governors Awards (November 11)

18. listopadu 2017 v 9:43 | Malia

Kromě Margot se na Governors Awards, které jsou pořádány Akadamií, objevila i Emma Stone. A mě úplně okouzlila, musím říct. Což je zvláštní, protože na sobě měla šaty Louis Vuitton, ale nějak se jí podařilo vybrat dobře. Ještě víc jsem ale nadšená z jejích vlasů a makeupu. Fotky jsou naprosto úžasné, protože ji na koberci navštívila její kamarádka Jennifer Lawrence. Také zaplesalo mé Stonefield srdéčko, protože se vevnitř potkala se svým bývalým přítelem Andrewem Garfieldem, no objevily se zprávy, že spolu mluvily hrozně dlouho, takže to bolí ještě víc :( :D (mimochodem, Emma má nového přítele). Emma ale spěchala na natáčení Maniacu, takže ještě toho večera jela na letiště a odlétala do New Yorku.

Emma Stone > Public Events > 2017 > 9th Annual Governors Awards - Arrivals /11.11/ [23x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > 9th Annual Governors Awards - Inside /11.11/ [2x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [145+3x new]

_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Candids > 2017 > At JFK, New York /11.11/ [2x]

Emma Stone > Maniac: Filming (November 9-10)

12. listopadu 2017 v 15:21 | Malia

Přichází takový... trochu nudný článek. Seriál Maniac se totiž pořád natáčí. Objevily se fotky z natáčení z 9. a 10. listopadu. Už se ale objevilo toliko fotek, že nevím moc, co k nim psát, navíc všechny ty fotky vypadají víceméně stejně. Mimoto se objevila jedna fotka ze setu. Komu dalšímu se líbí, jak má Emma prodloužené vlasy? ♥

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > November 9, 2017 [24x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > November 10, 2017 [23x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [7+1x new]

Emma Stone > Out in New York with boyfriend Dave McCary (November 6)

11. listopadu 2017 v 18:35 | Malia

Už pár týdnů se objevují články o novém vztahu Emmy. A dneska se objevily první fotky, které to potvrzují. Jsou to fotky z 6. listopadu, kdy Emma oslavovala své 29. narozeniny a byla viděna, jak odchází z restaurace v New Yorku právě s Davem McCarym. Mimochodem, Dave je režisérem Saturday Night Live. Objevilo se také několik nových osobních fotek, protože její přátelé postovali a přáli. První dvě fotky jsou od Sugar Lyn Beard, další od Chrise Llowela. Taky se objevily dvě fotky z natáčení videoklipu k písni 'Anna' od Willa Butlera, který byl vydán v roce 2015.

Emma Stone > Candids > 2017 > Out in New York with boyfriend Dave McCary /6.11/ [11x]
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [142+3x new]

Emma Stone > Other Projects > Music Videos > Anna: Behind the scenes [2x]

Emma Stone > 'One Day a Week' & HAPPY 29TH BIRTHDAY, EMMA!

6. listopadu 2017 v 9:25 | Malia
.


I když trochu neplánovaně a nesystémově nás dnes čeká článek k Emmě. A to především proto, že dnes oslavuje své 29. narozeniny. Tak bych jí chtěla popřát všechno nejlepší a doufám, že si dnešek užije. Vy můžete slavit s tímto krátkým filmem-dokumentem Paula McCartneyho, ve kterém se Emma objevila i s dalším hercem Woody Harrelsonem. Je o životním prostředí a o naší planetě. Určitě se na něj podívejte. Třeba se i něco nového dozvíte.

Emma Stone > Maniac: Filming (October 23)

28. října 2017 v 11:23 | Malia

Emma nadále natáčí svůj nový seriál 'Maniac', které probíhá nejpozději od poloviny srpna. Objevily se tedy další fotky a to z 23. října. Já prostě miluju tehle look, hrozně se mi taky líbí ty prodloužené vlasy. Také se můžete podívat na fotku ze setu, na které je spousta členů z Emminy rodiny. Vedle Emmy je její teta, dále maminka Krista, babička Jean a strejda. Taky se objevila jedna fotka z natáčení filmu 'Battle of the Sexes', který měl asi před měsícem premiéru.

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > October 23, 2017 [29x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [6+1x new]
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Behind the scenes [7+1x new]

Emma Stone > Gallery update: Candids, Public Events, Maniac Filming

25. října 2017 v 16:09 | Malia

Emma se 13. října objevila v Gilda's Club, jehož je členkou. Klub se zaměřuje na pomoc rodinám, které jsou ovlivněné rakovinou. A Emma je členkou právě kvůli své mamince, která si rakovinou před několika lety prošla. Další dvě fotky jsou z 18. října z New Yorku, kde se vyfotila Emma s jednou malou fanynkou. 18. října pak také natáčela svůj nový seriál Maniac, o dva dny později pokračovala v natáčení. 21. října se pak Emma objevila na akci 'Cumming For Good' v Club Cumming, která podpořila nadaci Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center. Dál pak 22. října přistihli paparazzi Emmu při příchodu do posilovny.

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Public Events > 2017 > Gilda's Club /13.10/ [1x]

Emma Stone > Candids > 2017 > In New York /18.10/ [2x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > October 18, 2017 [5x]
Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > October 20, 2017 [28x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Cumming For Good' at Club Cumming /21.10/ [10x]

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at he gym in New York /22.10/ [4x]

Emma Stone > 'Killing Of A Sacred Deer' Premiere (October 12)

19. října 2017 v 19:24 | Malia

Po odmlce vám přináším novinky k Emmě. Nejdřív se můžete podívat na dvě fotky z natáčení rozhovorů o 'Battle of the Sexes', které jsou už teda celkem staré, ale nevadí. 12. října se pak objevila Emma na premiéře filmu 'Killing of a Sacred Deer' na londýnském filmovém festivalu, kam přišla podpořit režiséra snímku Yorgose Lanthimose, který také režíroval Emmin nový film 'The Favourite'. Emma na sobě měla černý Givenchy overal.

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle Of The Sexes' London Press Junket /8.10/ [2x]

Emma Stone > BFI London Film Festival /7.10/

11. října 2017 v 20:15 | Malia

Všichni plačte, protože Emma podepsala smlouvu na dva roky s Louis Vuittonem, takže můžem zapomenout na pěkný šaty. Jejich šaty si na sebe vzala i na promítání filmu 'Battle of the Sexes' na londýnském filmovém festivalu. No, nejsou nejhorší, ale zase z nich moc nadšená nejsem. Za to v ksichtíku vypadá krásně, vlasy i makeup se mi moc líbí. Na afterparty se pak oblékla do bílé průhledné košilky (čímž mě celkem překvapila) a bílých kalhot.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru.
Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [140+2x new]

Emma Stone > Saturday Night Live (September 30)

7. října 2017 v 14:52 | Malia

Emma mně, i určitě spoustě dalších lidí, udělala obrovskou radost, když se zapojila do monologu Ryana Goslinga (s kterým hrála ve filmech Crazy, Stupid, Love, Gangster Squad, La La Land) v Saturday Night Live. Určitě se na něj podívejte. Ryan si tam v podstatě reaguje vtipně na kritiku La La Landu a pořád dokola vykládá, jak zachránil jazz. No, a Emma mu v tom "odporuje" :D Úplně mi dělá dobře, že je zase vidím spolu ♥ Taky se objevila jedna fotka ze zákulí. No, nevypadá skvěle?

Emma Stone > Television Series > Saturday Night Live > 2017: Stills [2x]

Emma Stone > Television Series > Saturday Night Live > 2017: Behind the scenes [1x]

Emma Stone > 'Battle of the Sexes' BAFTA New York Screening (September 21)

5. října 2017 v 22:34 | Malia

21. září se konalo další promítání filmu 'Battle of the Sexes' v New Yorku, tentokrát jej pořádala BAFTA. Později toho večera si spolu s kamarádem a kolegou z filmu Alanem Cummingem a Paulem McCartneym (kterého Emma obdivuje, takže určitě měla zážitek) zašla do klubu Cumming, kde si spolu zazpívali píseň 'Part Of Your World'. Taky vznikla naprosto dokonalá osobní fotka Emmy a Paula, kde to Emmě hrozně sluší. V galerii si také můžete prohlédnout nové stills fotky z filmu 'Battle of the Sexes' (ta první je dost dobrá :D).

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)


Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' BAFTA New York Screening - Q&A /21.9/ [3x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > Performing at Club Cumming in New York /21.9/ [4x]
Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [135+2x new]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Stills [32+4x new]

Emma Stone > Late Night with Seth Meyers (September 21)

3. října 2017 v 15:30 | Malia

Emma byla 21. září hostem v talkshow Late Night with Seth Meyers (kterou osobně miluju), kam přišla primárně propagovat svůj nový film 'Battle of the Sexes' . Mluvila také ale například o svojí oskarové sošce, kterou má její maminka Krista nebo o tom, jak psala jako malá scénáře. Určitě se na videa podívejte, s ní jsou vždy rozhovory zábavné a příjemné. Na sobě měla svetr od Louise Vuittona, který se teda mně hrozně líbí.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Talks Shows > 2017 > Late Night with Seth Meyers [6x]


Emma Stone > The Today Show & Live with Kelly and Ryan (September 20)

2. října 2017 v 16:24 | Malia

Emma i 20. září pokračovala v promu filmu 'Battle of the Sexes'. Toho dne nejdříve došla do studia 'The Today Show', později k 'Live with Kelly and Ryan'. Musím říct, že ty videa jsem viděla hned jak vyšla, takže z prvního si nic moc nepamatuju, z druhého vlastně taky ne :D Ale jsou to celé rozhovory, takže prosím, určitě si je pusťte. A jen pro vaši informaci, Emma na sobě měla pletený top od Khaite.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Talk Shows > 2017 > The Today Show [99x]


Emma Stone > Talk Shows > 2017 > Live with Kelly and Ryan [1x]

Emma Stone > Maniac: Filming (September 19-20)

2. října 2017 v 13:17 | Malia

Emma mezi tím vším běháním kvůli propagaci filmu 'Battle of the Sexes' stíhala docházet i na ranní natáčení seriálu Maniac. Přesněji se objevily fotky z 19. a 20. září, kdy Emma natáčela venku. Do galerie jsem taky přidala jednu starou fotku s fanoušky, která vznikla právě na place seriálu pro Netflix, no ta je snad ještě ze začátku září. Dále si můžete prohlédnout tři fotky z nového photoshootu pro časopis Sports Illustrated, na kterém je i s Billie Jean King (kterou si zahrála v 'Battle of the Sexes'). Dvě další fotky jsou osobní. První je s Emminým trenérem a druhá s jejím týmem, který se jí stará o vzhled.

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > September 19, 2017 [11x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > September 20, 2017 [14x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [5+1x new]
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > Sports Illustrated [3x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [136+2x]

Emma Stone > 'Battle of the Sexes' New York Screening (September 19)

1. října 2017 v 0:06 | Malia

Omlouvám se, že jsem tu teď dlouho nebyla, ale no, prostě nebyl čas. Dokonce jsem přemýšlela, že bych to tu zas zabalila, protože jsem na blog ani skoro nepomyslela, navíc jsem ještě víc pozadu v přidáváním novinek, teď scrolluju na Twitteru a přemýšlím, kde jsme s novinkama vlastně skončila (to mi držte palce, než se tam dostanu, tak možná umřu). Nevím, jestli nakonec nenarvu úplně všechny novinky k jedné devčici do jednoho článku, ale to by byly kilometry fotek :D Takže jdeme na to. Emma byla 19. září (což už je teda dooost dávno) na promítání svého nového filmu Battle of the Sexes, kam vyrazila hnedka po své premiéře u Stephena Colberta (info zde). Měla na sobě saténovou košili a kalhoty značky Sies Marjan, no úplně se mi ten outfit asi nelíbí, ale zas velká hrůza to není. Za to makeup a účes se moc povedl.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at SVA Theater in New York /19.9/ [6x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' New York Screening - Arrivals /19.9/ [75x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' New York Screening - Inside /19.9/ [34x]

Emma Stone > The Late Show With Stephen Colbert (September 19)

23. září 2017 v 15:58 | Malia

Ani nevíte, jak tyhle fotky miluju. Zaprvé Emma vypadá naprosto fantasticky, a když jsem poprvé viděla tyto fotky, tak se mi zatajil dech, zadruhé miluju Stephena Colberta, a tak jsem nadšená, že se u něho Emma konečně objevila. Na sebe si Emma oblekla šaty od návrhářky Ulyany Sergeenko. Protože byla dalším hostem Hillary Clinton, tak si můžete všimnout, že si s sebou Emma vzala i knížku od Clintonové o prezidentských volbách 'What Happened'. Dokonce se s ní i v zákulisí vyfotila, o čemž mluví i v celém rozhovoru, který si také můžete pustit. Mimoto mluví o Billie Jean King, o filmu Battle of the Sexes a nebo třeba o Emmině úzkosti a panických záchvatech, kterými trpěla. Ze studia pak odešla už v jiném oblečení a to v saténové košili a kalhotách značky Sies Marjan, ve kterém vyrazila na promítání filmu (ale to už v dalším článku).


Emma Stone > Talk Shows > 2017 > The Late Show with Stephen Colbert [3x]


Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [134+1x new]

Emma Stone > 'Battle of the Sexes' promo (September 17-19)

21. září 2017 v 18:35 | Malia

Emma je teď hrozně zaneprázdněná, pořád někde lítá. Buď je na natáčení Maniacu (fotky někdy později) nebo ještě stále propaguje film 'Battle of the Sexes'. 17. září byla spolu s Billie Jean King na losangeleské tiskovce k filmu, která se konala den po premiéře. Ještě toho večera byla viděna na losangelském letišti, kdy z LA odletěla do New Yorku, kde promo pokračovalo. 19. září se zúčastnila přednášky, kterou pořádalo Leadership Initiative, což je skupina, kterou založila právě Billie Jean King.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' LA Press Conference /17.9/ [17x]

Emma Stone > Candids > 2017 > Leaving LAX /17.9/ [17x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > The Billie Jean King Leadership Initiative Panel /19.9/ [4x]

Emma Stone > 'Battle of the Sexes' LA Premiere (September 16)

20. září 2017 v 19:57 | Malia

Tak. Vrátila jsem se domů z Brna, zpátky ke svému notebooku. Sice jsem se zbavila všech přednastavených článků, ale zato na mě čekalo tolik novinek, že jsem skoro celý den nedělala nic jiného, než nahrávala fotky. Takže nejdříve zde mám fotky ze 16. září (což už bylo hodně dávno). Emma, Steve Carell a Billie Jean King společně dělali rozhovory pro různá média, a to kvůli propagaci filmu 'Battle of the Sexes'. Pokud byste se nudili, tak jsem přidala i dvě videa, která toho dne vznikla... a protože já jsem se nenudila, tak jsem je ještě neviděla a netuším o čem jsou... o filmu, předpokládám. Ještě toho večera se konala premiéra filmu v Los Angeles. No... moc nevím, jestli se mi tu Emma líbí, ale je to v tenisovém stylu, no. Je to komplet od Louise Vuittona. Posuďte sami. Do galerie jsem také nahrála devět nových stills fotek z filmu.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' Press Junket in LA /16.9/ [4x]Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' LA Premiere - Arrivals /16.9/ [54x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Battle of the Sexes' LA Premiere - After Party /16.9/ [3x]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Stills [23+9x new]

Emma Stone > 'Mother!' New York Premiere (September 13)

18. září 2017 v 19:40 | Malia

Emma Stone vůbec nevyrazila na další natáčení seriálu Maniac, jak jsem čekala, ale lítá z jedné strany Ameriky na druhou. Z Toronta, kde byla na festivalu představovat film 'Battle of the Sexes', odletěla do New Yorku. 13. září vyrazila na premiéru filmu 'Mother!', a přišla tak podpořit svou kamarádku Jennifer Lawrence. Musím říct, že mě Emma hodně překvapila svými šaty, normálně takové trochu víc odvážnější nenosí. Ale hrozně jí to slušelo. Šaty jsou od Valentina, stejně jako její kabelka a boty má od Christiana Louboutina. A ty vlasy! Páni, fakt mě hrozně překvapila a hodně mile. 14. září vyrazila s kamarádkou do ulic New Yorku, měla na sobě hodně jednoduchý outfit - rifle, triko, a kšiltovku (kterou já osobně nenávidím), kterou nosí skoro všude (proto ji nenávidím... a taky protože není vůbec pěkná :D). 15. září odletěla z New Yorku do Los Angeles a na losangelském letišti vznikly další fotky. Opět na sobě neměla nic složitého a speciálního, Emma se většinou obléká velmi jednoduše. A jako poslední jsou fotky ze 16. září z Los Angeles. Emma vyrazila na oslavu kamarádových narozenin do restaurace 'Fogo de Chão'.

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Mother!' New York Premiere - After Party /13.9/ [5x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [133+1x new]

Emma Stone > Candids > 2017 > Spotted out on a stroll with a friend in NYC /14.9/ [14x]

Emma Stone > Candids > 2017 > At LAX /15.9/ [13x]

Emma Stone > Candids > 2017 > At a friend's birthday party in LA /16.9/ [14x]

Emma Stone > Toronto International Film Festival - Day 5 /11.9/

15. září 2017 v 17:13 | Malia

EMMA STONE - TIFF - DAY 3 (SEPTEMBER 9)
EMMA STONE - TIFF - DAY 4 (SEPTEMBER 10)

Konečně se už pomalu blížíme ke konci všech fotek z festivalu v Torontu (už jen dva další články). Toto je poslední den Emmy na festivalu, kdy se ještě konala press konference k filmu 'Battle of the Sexes'. Tyto fotky miluju, protože Emma na nich má vždycky skvělé výrazy. Na sobě měla čenobílý outfit, který si celý můžete prohlédnout na candids fotkách. Už toho dopoledne dorazila na letiště v Torontu a z tama odletěla velmi pravděpodobně do New Yorku, kde bude pokračovat v natáčení seriálu Maniac. Mimoto se objevil jeden nový photoshoot i se Stevem Carellem a jeden nový photoshoot s Billie Jean King pro People. Vznikl pravděpodobně druhý den, kdy byli na festivalu, tedy 10. 9. Film byl mimochodem přijat mírně pozitivně.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - 'Battle of the Sexes' Press Conference /11.9/ [15x]

Emma Stone > Candids > 2017 > At Toronto Pearson International Airport /11.9/ [12x]
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > TIFF [9x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > People/EW [1x]

Emma Stone > Toronto International Film Festival - Day 4 /10.9/

12. září 2017 v 16:13 | Malia

EMMA STONE - TIFF - DAY 3 (SEPTEMBER 9)

A je tu další dlouhý článek. Snažím se to zkracovat, aby aspoň nezabíraly tolik místa, ale rozdělovat to nemůžu, protože už i tam mám skluz. Tyto fotky jsou z Emmina druhého dne na Toronto International Film Festival, kdy už dělala nějaké promo k filmu 'Battle of the Sexes'. Nejdříve navštívila studia The Hollywood Reporter a Variety, kde poskytla i spolu s dalším obsazením rozhovory o filmu. Vzniklo několik photoshootů, a to nejen pro tyto časopisy, ale třeba i pro Vanity Fair nebo Deadline. Potom už následovala premiéra filmu, na kterou si Emma vzala krásné bílé šaty, které jsem si hned zamilovala. Šaty jsou z dílny Toma Forda, což mi taky udělalo radost, protože je to jeden z mých nejoblíbenějších módních návrhářů. Později se objevila na Fox Searchlight Party, kde se na červeném koberci vyfotila se svou kamarádkou a kolegyní z filmu Marthou McIsaac a později přímo na akci s bývalou kolegyní z filmu The Help (Černobílý svět) Octavií Spencer nebo Rachel Weisz.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at THR Studio at TIFF /10.9/ [2x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - THR Studio /10.9/ [1x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > The Hollywood Reporter [3x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > The Hollywood Reporter [3x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - Variety Studio /10.9./ [4x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > Variety [1x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > TIFF [1x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > Vanity Fair [1x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > Deadline [2x]

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at 'Battle of the Sexes' TIFF Premiere /10.9/ [30x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - 'Battle of the Sexes' Premiere - Arrivals /10.9/ [22x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - 'Battle of the Sexes' Premiere - Inside /10.9/ [5x]


Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - Fox Searchlight Party - Arrivals /10.9/ [6x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - Fox Searchlight Party - Inside /10.9/ [2x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [129+4x new]

Emma Stone > Toronto International Film Festival - Day 3 /9.9/

11. září 2017 v 16:26 | Malia

Emma dorazila na festival do Toronta, kde představuje svůj nový film 'Battle of the Sexes'. Do Toronta dorazila 9. září a už toho večera se zúčastnila akce pořádané na festivalu každoročně (akce se také zúčastnila Brie a Margot). Dorazila spolu s Billie Jean King, kterou hraje ve filmu, a kolegy Alanem Cummingem, Austinem Stowellem a dalšími. A jako poslední je fotka Alana a Emmy před letadlem, kterým do Toronta přiletěli.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - HFPA & InStyle Annual Celebration - Arrivals /9.9/ [9x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - HFPA & InStyle Annual Celebration - Inside /9.9/ [3x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [128+1x new]

Emma Stone > US Open Woman's Finals /9.9/

10. září 2017 v 1:42 | Malia

(Já vím, že těch fotek je jak nasraných, ale Emma bude velmi pravděpodobně zítra na TIFF + další fotky s Margot z TIFF, no je toho moc.) Emma se zúčastnila ženského finále US Open, kde se konala ceremonie pro Billie Jean King a to k příležitosti 50. výročí jejího třetího vítězství na US Open. Zároveň se konalo o promo k novému filmu 'Battle of the Sexes'. Akce se kromě Emmy zúčastnily režiséři snímku Valerie Faris a Jonathan Dayton, herci Alan Cumming, Austin Stowell a Elisabeth Shue. Nejdříve se spolu vyfotily ve fotobudce, dokonce se objevily i některé fotky. Dál se konala koference k filmu, pak samotná ceremonie. Emma se potom s Billie Jean podívala na zápas mezi Sloane Stephens a Madison Keys, který nakonec vyhrála první jmenovaná. S tenistkami se potom taky vyfotily. No, a ještě se stihlo obsazení zúčastnit přenosu Tennis Chanel Live! Hned potom se Emma i Billie Jean King vydaly na letiště a odletěly do Toronta (fotky v dalším článku). Mimo to, můžete se podívat na nový plakát k filmu.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Public Events > 2017 > US Open Photobooth /9.9/ [4x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > US Open Photobooth [7x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > US Open Press Conference for 'Battle of the Sexes' /9.9/ [28x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > US Open Ceremony Speech /9.9/ [14x]

Emma Stone > Candids > 2017 > At US Open Woman's Finals /9.9/ [5x]

Emma Stone > Talk Shows > 2017 > Tennis Channel Live! [1x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > US Open - Winner's Room /9.9/ [4x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [126+2x new]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Posters [4+1x new]

Emma Stone > Battle of the Sexes & Maniac: Update

7. září 2017 v 20:37 | Malia

No, Emma mě poslední dobou štve, protože toho má jak nasranýho moc. Nejdříve fotky z Telluride Film Festivalu, kde představovala svůj nový film Battle of the Sexes. První fotka je ze 4. září, kdy už z festivalu odjížděla, ale ještě se stihla vyfotit s dvěma fanoušky. Objevil se taky nový photoshoot z festivalu pro Vanity Fair. Na fotce je i s Billie Jean King, kterou ve filmu hraje. Do galerie jsem taky nahrála jeden nový (a fakt pěkný) plakát a štyři stills fotky. Pro HBO vznikl nový featurette, ve kterém mluví Emma i její kolega Steve Carell (upřímně jsem ještě video neviděla, protože se mi vůbec nechtělo teď nemám čas). No, 5. září, tedy den po odjezdu z festivalu už byla na place seriálu Maniac. Emma tam má krátké vlasy, no asi to spíš bude paruka. Ale moc jí ten sestřih sluší, možná by si ho někdy mohla nechat udělat. Objevila se taky jedna fotka z natáčení, na ní je s režisérem Carym Fukunagou.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Public Events > 2017 > Telluride Film Festival - Day 4 /4.9/ [1x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > Vanity Fair [1x]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Posters [3+1x new]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Stills [19+4x new]

_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > September 5, 2017 [81x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [4+1x new]
 
 

Reklama