Jenna Coleman > 'Victoria' London Photocall and Q&A in Kensington Palace (October 9)

12. října 2017 v 11:18 | Malia |  Jenna Coleman

Jenna navštívila Kensingtonský palác spolu s dalšími lidmi, co dělají na seriálu 'Victoria', kde se konal k seriálu photocall a Q&A. Jestli jste si toho ještě nevšimli, tak já miluju Jennin styl, hrozně se mi líbí, jaké šaty nosí na různé akce a tohle není výjimka. Ona vždycky vypadá strašně elegantně, přitom ty šaty nikdy nejsou nudné. Také se můžete podívat na nový rozhovor s Jennou pro BAFTA, kde mluví o svém nejhorším zážitku z natáčení 'Doctora Who' (seriál, ve kterém hrála předtím).

Victoria: Seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwin, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici Spojeného království Velké Británie. Děj nové řady, v níž se z Viktorie stává pracující matka, která se snaží vyvážit své vladařské i rodičovské povinnosti, začíná šest týdnů po skončení první série. Albertovi se však stále nedaří nalézt vedle mocné manželsky své místo. (čsfd)

Doctor Who: Opět se prostřednictvím své časoprostorové Tardis (s podobou policejní budky) i společníků vydává Doktor na úžasná dobrodružství napříč prostorem a časem celého vesmíru a snaží se vyřešit nejednu zapeklitou záhadu, jež mnohdy způsobí nemalé problémy. Zas a znova se setkává s mimozemšťany různorodých civilizací, kteří ne vždy jsou vůči němu přátelští. Ať už jsou to Dálekové (jeho odvěcí nepřátelé), Sontarani, či jiní. (čsfd)

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > 'Victoria' London Photocall in Kensington Palace /9.10/ [25x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > 'Victoria' London Q&A in Kensington Palace /9.10/ [2x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [370+1x new]
_________________________________________________________________________________________________

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mr. Salvatore | DAKOTAJOHNSON-ONLY.BLOG.CZ Mr. Salvatore | DAKOTAJOHNSON-ONLY.BLOG.CZ | Web | 12. října 2017 v 19:10 | Reagovat

Tie šaty sú priam prekrásne :O o Jenne toho moc neviem povedať, pretože nesledujem ani jeden seriál a nepamätám si, že by som ju niekde videl :D Ale k tým šatám sa hodí :O ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama