Alicia Vikander > Zürich Film Festival (September 29)

7. října 2017 v 10:28 | Malia |  Alicia Vikander

Rozhodla jsem se, že si přestanu stěžovat, protože to nikoho nezajímá :D Takže... Alicia dorazila 29. září na Zürich Film Festival, kam přijela představit svůj nový film 'Euphoria'. Objevila se jedna fotka z jejího příjezdu na festival, měla na sobě naprosto úžasný kabát (ten si můžete a o trochu líp prohlédnout na nižších candids) a černou košili. Hned po příjezdu vyrazila na tiskovku, na kterou si jen změnila účes a vyměnila náušnice. Na večer se účastnila premiéry filmu na curyšském festivalu, na kterou si vzala šaty od Louise Vuittona.

Euphoria: Věšina tohoto skvostně natočeného filmu se odehrává na sluncem opuštěném venkovském sídle. Intimní atmosféra navozuje silný, neobvyklý, aktuální a jistě prorocký příběh. V jeho centru: dvě velmi rozdílné sestry, jakýmsi způsobem si odcizené, které jsou nuceny během několika málo dnů společně projít všemi velkými změnami v jejich životech. Ines (Vikander) je extrovertní fotografka, která žije v New Yorku, Emilie (Eva Green) je introvertka, která požádá svou sestru o doprovod na tajemném výletě. Jak spolu projíždí zalesněnou evropskou krajinou a dojíždí do svého cíle, Ines pomalu dochází, proč ji sestra požádala o doprovod. Nejprve vyděšená se snaží bojovat a odmítá porozumět sestřinu záměru konfrontovat jejich minulost, a hlavně, jejich budoucnost.

Alicia Vikander > Candids > 2017 > Arriving At Zürich Film Festival /29.9/ [1x]

Alicia Vikander > Public Events > 2017 > Zürich Film Festival - 'Euphoria' Press Conference /29.9/ [14x]

Alicia Vikander > Candids > 2017 > Leaving 'Euphoria' press conference in Zürich /29.9/ [3x]

Alicia Vikander > Public Events > 2017 > Zürich Film Festival - 'Euphoria' Premiere - Arrivals /29.9/ [19x]

Alicia Vikander > Public Events > 2017 > Zürich Film Festival - 'Euphoria' Premiere - Q&A /29.9/ [6x]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 7. října 2017 v 12:35 | Reagovat

O tom festivalu jsem vůbec nevěděl. :D :D :D

2 Katie* Katie* | Web | 8. října 2017 v 19:53 | Reagovat

Ty ses s těmi novinkami zase rozjela :D Už nestíhám! Začnu od začátku. Alicii to v první části dne opravdu moc slušelo, ačkoliv mě štve, že jsme toho z jejího outfitu moc neviděli. Ale měla bezva účes :) Ráda vidím, že se vrátila k těm kratším vlasům, které jí, podle mě, sluší víc :) Na samotnou premiéru si zvolila opravdu moc zajímavé, ale velice pěkné a elegantní šaty, které jí perfektně sedly a slušelo jí to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama