Říjen 2017

Brie Larson > InStyle Awards (October 25)

31. října 2017 v 14:42 | Malia |  Brie Larson

Brie se 25. října zúčastnila InStyle Awards. Předala tam cenu 'Designer roku' a to právě muži z první fotky, Pierpaolu Piccioli̇mu. A na akci se taky potkala s herečkou Elle Fanning. V galerii máte také nahrané nové fotky z Briina Instagramu. Například i fotky z Disneylandu, kde byla se svým snoubencem Alexem Greenwaldem.


Brie Larson > Miscellaneous > Instagram [645+14x new]

Jenna Coleman > BAFTA Breakthrough Brits (October 25)

30. října 2017 v 18:27 | Malia |  Jenna Coleman

Jenna spolupracuje s BAFTA, asi jako každý herec z Velké Británie. A tak se taky zúčastnila akce BAFTA Breakthrough Brits, ve které získavají nadějné britské hvězdy členství v BAFTA na jeden rok. Jelikož byla akce spoluorganizovaná obchodním domem Burberry, tak si Jenna na sebe vzala právě oblečení této značky. 27. října pak byla viděna s fanynkou v Londýně, kde se s ní vyfotila. Také si můžete prohlédnout nové fotky Jenny na Instagramu.

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > BAFTA Breakthrough Brits - Arrival /25.10/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > BAFTA Breakthrough Brits - Inside /25.10/ [13x]

Jenna Coleman > Candids > 2017 > Leaving BAFTA Breakthrough Brits In London /25.10/ [5x]
_________________________________________________________________________________________________

Jenna Coleman > Candids > 2017 > In London /27.10/ [1x]

Jenna Coleman > Miscellaneous > Instagram [371+3x new]

Margot Robbie > Dreamland: Filming (October 24, 27) & I, Tonya: Gallery update

29. října 2017 v 11:55 | Malia |  Margot Robbie

Margot už nějakých pár týdnů natáčí svůj nový film Dreamland, ve kterém nejen teda hraje, ale který i produkuje se svojí společností Lucky Chap Entertainment. 24. října se pak začaly natáčet první scény venku. Margot natáčela společně s hercem Garrettem Hedlunem. O tři dny později, 27. října, se natáčelo venku znovu. Tentokrát s hercem Finnem Colem. Také se můžete podívat na nové plakáty, promo fotku a novou stills fotku k filmu 'I, Tonya'.

Dreamland: Patnáctiletý Eugene Evans si dá za úkol najít a chytit bankovní lupičku na útěku (Margot Robbie) a získat za to odměnu. I když se to zdá nemožně, předběhne FBI a místní polii a najde ji jako první. Jenomže zjistí, že není taková, jakou ji úřady vykreslují.

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluřský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi.

Margot Robbie > Films Photography > Dreamland > Filming > October 24, 2017 [42x]

Margot Robbie > Films Photography > Dreamland > Filming > October 27, 2017 [13x]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Posters [3x]

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Promotional photos [1+1x new]

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Stills [7+1x new]

Emma Stone > Maniac: Filming (October 23)

28. října 2017 v 11:23 | Malia |  Emma Stone

Emma nadále natáčí svůj nový seriál 'Maniac', které probíhá nejpozději od poloviny srpna. Objevily se tedy další fotky a to z 23. října. Já prostě miluju tehle look, hrozně se mi taky líbí ty prodloužené vlasy. Také se můžete podívat na fotku ze setu, na které je spousta členů z Emminy rodiny. Vedle Emmy je její teta, dále maminka Krista, babička Jean a strejda. Taky se objevila jedna fotka z natáčení filmu 'Battle of the Sexes', který měl asi před měsícem premiéru.

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > October 23, 2017 [29x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [6+1x new]
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Behind the scenes [7+1x new]

Alicia Vikander > On honeymoon in Italy and at Miami airport (October 21-25)

27. října 2017 v 17:57 | Malia |  Alicia Vikander

Alicia má po svatbě s hercem Michaelem Fassbenderem a po svatbě se samozřejmě jede na líbánky. Podle informací, které se objevily hned po svatbě, tak Alicia a Michael odjeli do svého domu v Portugalsku a pak vyrazili na výlety po severní Itálii, objevily se fotky s fanoušky v Bologni, Veroně a Florencii (a jelikož jsem tam sama byla, tak závidím - ráda bych tam jela znovu). 25. října pak byla viděna na letišti v Miami, kde pravděpodobně přesedala na let do New Yorku, protože se den na to objevila na akci pořadné značkou Louis Vuitton (foto v budoucnu). Kromě toho se také objevil photoshoot pro švédský magazín Vi, na kterém je i s režisérkou snímku 'Euphoria' Lisou Langseth (Alicia je Švédka a 'Euphoria' je režírovaná švédskou režisérkou).

Alicia Vikander > Candids > 2017 > On honeymoon with Michael in Bologna, Italy /21.10/ [1x]
Alicia Vikander > Candids > 2017 > On honeymoon with Michael in Verona, Italy /22.10/ [1x]
Alicia Vikander > Candids > 2017 > On honeymoon with Michael in Florence, Italy /23.10/ [1x]

Alicia Vikander > Candids > 2017 > Leaving Miami Airport /25.10/ [5x]
_________________________________________________________________________________________________

Alicia Vikander > Studio Photoshoots > 2017 > Vi [3x]

Jenna Coleman > FACTS Comic Con in Belgium (October 20-21)

27. října 2017 v 17:00 | Malia |  Jenna Coleman

Omlouvám se za zpoždění s těmito fotkami, ale znáte to. Nejdříve tedy fotky z 17. října. Jenna byla viděna v Londýně se svým přítelem Tomem Hughesem. Společně se z nějakého obchodu vraceli do auta. Několik dní na to byla Jenna už v Belgii na FACTS Comic Conu, kde měla dva panely a to 20. a 21. října. Také se tradičně konalo Meet & Greet.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > With Tom in London /17.10/ [8x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > FACTS Comic Con In Belgium - Panel /20.10/ [6x]
Jenna Coleman > Public Events > 2017 > FACTS Comic Con In Belgium - Meet & Greet /20.10/ [10x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 >FACTS Comic Con In Belgium - Panel /21.10/[4x]
Jenna Coleman > Public Events > 2017 > FACTS Comic Con In Belgium - Meet & Greet /21.10/ [3x]

Emma Watson > In London (October 20-21)

27. října 2017 v 15:29 | Malia |  Emma Watson

Podívejte se na to! Ona žije! Emma po deseti letech vylezla na veřejnost. No, ani tomu nemůžu uvěřit. Nejdříc jsem si myslela, že jsou to staré fotky :D Emma byla viděna v Londýně 21. října a to hned dvakrát. Kolem poledne, když odcházela z obědu se přáteli a později toho večera vyrazila do restaurace 'Chiltern Firehouse'.

Jinak, kolem Emmy se vyrojily informace o novém projektu. Jedna dívčina totiž na svůj Twitter napsala: "Zrovna jsem dostala scénář, kde je EMMA WATSON v obsazení. MÁTE MOU POZORNOST. dnešek je skvělý DEN." Tak uvidíme.

Emma Watson > Candids > 2017 > In London /21.10/ [3x]

Emma Watson > Candids > 2017 > Leaving Chiltern Firehouse /21.10/ [10x]

Brie Larson > Basmati Blues: First trailer!

26. října 2017 v 13:43 | Malia |  Brie Larson

Konečně se objevil první trailer k novému filmu Brie! Basmati Blues podle traileru vypadá na příjemnou oddychovku a milý nezávislý film, tak uvidíme. Celkem jsem se na něj začala těšit. Jinak datum premiéry ještě pravděpodobně není stanovené, našla jsem jen to, že v Rusku byl film představen na jednom festivalu na začátku letošního října a ve Švédsku má být premiéra teď v listopadu. Tak uvidíme.

Basmati Blues: Vědkyně (Brie Larson) vytvoří geneticky modifikovanou rýži a je spolu se svým otcem (Scott Bakula) poslána jejím šéfem (Donald Sutherland) do Indie, aby ji tam prodala místním zemědělcům.


Margot Robbie > Gallery update: Photoshoots, Goodbye Christopher Robin

26. října 2017 v 11:48 | Malia |  Margot Robbie

Tento článek je takový souhrn fotek, které se obejevily k Margot za posledních několik týdnů. Nejdříve se můžete podívat na naprosto dokonalé fotky, které se objevily k photoshootu pro časopis ELLE. Dále se pak můžete podívat na fotky z filmu 'Goodbye Christopher Robin'. Objevilo se sedm nových stills fotek a jedna fotka z natáčení.

Goodbye Christopher Robin: Goodbye Christopher Robin nám dává vzácný vhled do vztahu mezi milovaným dětským autorem A. A. Milnem (Domhnall Gleeson) a jeho synem Christopherem Robinem, jehož hračky inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Spolu s jeho matkou Daphne (Margot Robbie) a jeho chůvou Olive (Kelly Macdonal), Christopher Robin a jeho rodina mají plnou hlavu mezinárodního úspěchu knih; úžasné příběhy naděje a útěchy pro Anglii po První světové válce. Ale s očima upřenýma na Christophera Robina (Kryštůfek Robin), ovlivní to rodinu?

Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > ELLE [1+2x new]
_________________________________________________________________________________________________

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Stills [16+7x new]

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Behind the scenes [4+1x new]

Emma Stone > Gallery update: Candids, Public Events, Maniac Filming

25. října 2017 v 16:09 | Malia |  Emma Stone

Emma se 13. října objevila v Gilda's Club, jehož je členkou. Klub se zaměřuje na pomoc rodinám, které jsou ovlivněné rakovinou. A Emma je členkou právě kvůli své mamince, která si rakovinou před několika lety prošla. Další dvě fotky jsou z 18. října z New Yorku, kde se vyfotila Emma s jednou malou fanynkou. 18. října pak také natáčela svůj nový seriál Maniac, o dva dny později pokračovala v natáčení. 21. října se pak Emma objevila na akci 'Cumming For Good' v Club Cumming, která podpořila nadaci Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center. Dál pak 22. října přistihli paparazzi Emmu při příchodu do posilovny.

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Public Events > 2017 > Gilda's Club /13.10/ [1x]

Emma Stone > Candids > 2017 > In New York /18.10/ [2x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > October 18, 2017 [5x]
Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > October 20, 2017 [28x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > 'Cumming For Good' at Club Cumming /21.10/ [10x]

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at he gym in New York /22.10/ [4x]