Margot Robbie > Toronto International Film Festival - Day 3 /9.9/

10. září 2017 v 16:35 | Malia |  Margot Robbie

MARGOT ROBBIE - TIFF - DAY 2 (SEPTEMBER 8)

Já už nemůžu :D Alicia naštěstí na premiéru 'Submergence' nedorazila, prý její letadlo mělo zpoždění nebo co, no já jsem ráda, že nejsou další fotky. V rozepsaných článcích jich mám asi padesát, právě přidávám fotky z premiéry 'Battle of the Sexes' (Emma S.) No. Tento článek je plný fotek Margot a jejího předposledního dne na TIFF. Nejdříve šla na další promítání filmu 'I, Tonya' (film byl mimochodem velmi dobře přijat), kde se konalo i Q&A. Poté vyrazila do studia The Wrap, kde vznikl i photoshoot, poté do studia Variety, kde také vznikl photoshoot, na který si ale budeme muset počkat. Ve videu mluví Margot o tom, jak se rozhodli pro Sebastina Stana pro roli Jeffa, manžela Tonyi, nebo taky kdo by vyhrál - Harley Quinn nebo Winter Soldier. Večer se pak Margot zúčastnila akce pořádané HFPA a InStylem. Do galerie jsem také pčidala nové stills fotky z filmu.

I, Tonya: V roce 1994 byl krasobluslařský svět otřesen brutálním útokem na nadějnou medailistku Nancy Kerrigan. Co bylo ještě víc šokující bylo, že za útokem stáli blízcí - a také dost možná ona sama - její rivalky Tonyi Harding. Možná byste čekali film o Kerriganové, jejím triumfálním zotavení a její stříbrné medaily na Olympiádě v Lillehammeru, ale toto není příběh o ní. Toto je příběh Tonyi. (více)


Margot Robbie > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - The Wrap Studio /9.9/ [1x]
Margot Robbie > Studio Photoshoots > 2017 > The Wrap [2x]

Margot Robbie > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - Variety Studio /9.9/ [11x]
Margot Robbie > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > Variety [1x]


Margot Robbie > Public Events > 2017 > TIFF - HFPA & InStyle Annual Celebration - Arrivals /9.9/ [7x]
Margot Robbie > Public Events > 2017 > TIFF - HFPA & InStyle Annual Celebration - Inside /9.9/ [4x]

Margot Robbie > Films Photography > I, Tonya > Stills [1+2x new]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 12. září 2017 v 20:14 | Reagovat

Tak to ráda slyším, že měl film dobrý ohlas. Já už se na něj moc těším a jsem zvědavá :) Ty nové stillsky z filmu jsou parádní - líbí se mi hlavně ta první, která zachycuje docela zajímavou scénu. Photoshoot pro The Wrap je skvělý (doufám, že se objeví víc fotek). Pobavila mě hlavně ta druhá fotka :D Hodně se těším na photoshoot pro Variety, protože ta BTS fotka je nádherná ♥ Moc se mi také líbí ten bílý outfit, co na sobě Margot měla. Vypadala velice elegantně a taky měla super boty! :) Interview bylo moc pěkné. Hlavně mě teda pobavil ten konec, ale upřímně - já si myslím, že tu bitku by spíš vyhrál Winder Soldier, vzhledem k tomu, čím si prošel a že mu několikrát vymyli mozek. Na té další akci to Margot ohromně slušelo! Vybrala si vážně skvělé šaty, které jí perfektně sedly :) Taky se mi moc líbí účes a líčení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama