Emma Stone > Toronto International Film Festival - Day 4 /10.9/

12. září 2017 v 16:13 | Malia |  Emma Stone

EMMA STONE - TIFF - DAY 3 (SEPTEMBER 9)

A je tu další dlouhý článek. Snažím se to zkracovat, aby aspoň nezabíraly tolik místa, ale rozdělovat to nemůžu, protože už i tam mám skluz. Tyto fotky jsou z Emmina druhého dne na Toronto International Film Festival, kdy už dělala nějaké promo k filmu 'Battle of the Sexes'. Nejdříve navštívila studia The Hollywood Reporter a Variety, kde poskytla i spolu s dalším obsazením rozhovory o filmu. Vzniklo několik photoshootů, a to nejen pro tyto časopisy, ale třeba i pro Vanity Fair nebo Deadline. Potom už následovala premiéra filmu, na kterou si Emma vzala krásné bílé šaty, které jsem si hned zamilovala. Šaty jsou z dílny Toma Forda, což mi taky udělalo radost, protože je to jeden z mých nejoblíbenějších módních návrhářů. Později se objevila na Fox Searchlight Party, kde se na červeném koberci vyfotila se svou kamarádkou a kolegyní z filmu Marthou McIsaac a později přímo na akci s bývalou kolegyní z filmu The Help (Černobílý svět) Octavií Spencer nebo Rachel Weisz.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at THR Studio at TIFF /10.9/ [2x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - THR Studio /10.9/ [1x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > The Hollywood Reporter [3x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > The Hollywood Reporter [3x]

Emma Stone > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - Variety Studio /10.9./ [4x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > Variety [1x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > TIFF [1x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > Vanity Fair [1x]
Emma Stone > Studio Photoshoots > Behind the Scenes > Deadline [2x]

Emma Stone > Candids > 2017 > Arriving at 'Battle of the Sexes' TIFF Premiere /10.9/ [30x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - 'Battle of the Sexes' Premiere - Arrivals /10.9/ [22x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - 'Battle of the Sexes' Premiere - Inside /10.9/ [5x]


Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - Fox Searchlight Party - Arrivals /10.9/ [6x]
Emma Stone > Public Events > 2017 > TIFF - Fox Searchlight Party - Inside /10.9/ [2x]

Emma Stone > Miscellaneous > Personal photos [129+4x new]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roxanne roxanne | Web | 13. září 2017 v 12:59 | Reagovat

Páni, všude jí to moc slušelo! Líbí se mi to líčení na portrétech. A strašně moc se mi líbila na té premiéře. Měla krásné šaty a hlavně k nim účes a make-up.

2 Katie* Katie* | Web | 13. září 2017 v 20:14 | Reagovat

Photoshoot pro The Hollywood Reporter se opět moc povedl (oni to snad ani nijak neumí ♥) - líbí se mi hlavně ta poslední fotka, kde se Emma na Billie krásně usmívá :) A musím i tady napsat, jak je super, že se do celé propagace zapojila i samotná Billie :) Moc se mi líbí i fotka pro Variety a Vanity Fair. K samotné premiéře - od Emmy bych snad ani nečekala, že by si na sebe vzala nějaké obrovské šaty. Zvolila si opravdu velice elegantní a jemné šaty. Přesně dělanou pro ni :) Moc jí to slušelo. Líbí se mi i zvolené líčení a účes - hlavně teda ten účes :D A taky měla super lodičky - líbí se mi, že ta jehla je zlatá - a pak i ten úžasný kabát ♥ Moc jí to slušelo i na tom večírku. Líbí se mi, že si tentokrát vzala takový trochu drsnější outfit, který jí teda taky hodně sedl a Emma vypadala parádně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama