Emma Stone > Battle of the Sexes & Maniac: Update

7. září 2017 v 20:37 | Malia |  Emma Stone

No, Emma mě poslední dobou štve, protože toho má jak nasranýho moc. Nejdříve fotky z Telluride Film Festivalu, kde představovala svůj nový film Battle of the Sexes. První fotka je ze 4. září, kdy už z festivalu odjížděla, ale ještě se stihla vyfotit s dvěma fanoušky. Objevil se taky nový photoshoot z festivalu pro Vanity Fair. Na fotce je i s Billie Jean King, kterou ve filmu hraje. Do galerie jsem taky nahrála jeden nový (a fakt pěkný) plakát a štyři stills fotky. Pro HBO vznikl nový featurette, ve kterém mluví Emma i její kolega Steve Carell (upřímně jsem ještě video neviděla, protože se mi vůbec nechtělo teď nemám čas). No, 5. září, tedy den po odjezdu z festivalu už byla na place seriálu Maniac. Emma tam má krátké vlasy, no asi to spíš bude paruka. Ale moc jí ten sestřih sluší, možná by si ho někdy mohla nechat udělat. Objevila se taky jedna fotka z natáčení, na ní je s režisérem Carym Fukunagou.

Battle of the Sexes: Zápas mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem v roce 1973 byl zlomovým bodem v tenisové politice. King (Stone) je ve své profesi šampionkou a veřejně aktivní feministkou, její osobní život je ale složitější. Její manželství se rozpadá. Její utajovaná sexualita ji rozptyluje. Je rozhořčená, že Národní tenisová liga nechce dovolit stejné mzdy pro muže a ženy. King zakládá svůj vlastní turnaj spolu s Gladys Heldman (Sarah Silverman). Riggs (Carell) už deset let nehrál na žádném turnaji. Čelí problémům s penězi a je odhodlán vyhrát zpět svou bývalou ženu (Elisabeth Shue). Navrhne tedy velmi veřejnou výzvu: 100 000 dolarů pro výherce zápasu. King přijme víc než jen hru. (více)

Maniac: Seriál pro Netflix o psychicky nemocném muži (Jonah Hill), který si v hlavě vytváří vlastní a pro něj ideální realitu.

Emma Stone > Public Events > 2017 > Telluride Film Festival - Day 4 /4.9/ [1x]

Emma Stone > Studio Photoshoots > 2017 > Vanity Fair [1x]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Posters [3+1x new]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Stills [19+4x new]

_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > September 5, 2017 [81x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [4+1x new]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 © FifthHarmonyDaily © FifthHarmonyDaily | Web | 8. září 2017 v 7:47 | Reagovat

Emmě to v blonďaté barvě moc sluší, ale nejradši na ní mám tmavé vlasy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama