Brie Larson > Toronto International Film Festival - Day 4 /10.9/

13. září 2017 v 18:46 | Malia |  Brie Larson

BRIE LARSON - TIFF - DAY 3 (SEPTEMBER 9)

Mě už to Toronto tak hrozně nebaví :D Ale tak nějak se toho už zbavím, už jsou všechny holky pryč, teď jenom dopřidávat všechny ty fotky. Brie přijala se svým vlastním filmem, který i režírovala, 'Unicorn Store'. Spolu s dalším hercem z filmu, Mamoudouem Athiemem, navštívila studio Variety, později taky studio The Hollywood Reporter (ze kterého se objevilo video). Taky se objevilo milion photoshootů. Do galerie jsem přidala tři nové stills fotky a jednu fotku z natáčení filmu.

Unicorn Store: Kit (Larson) je snílkem, umělkyní jejíž paleta se hemží duhami a třpytkami. Naneštěší ji umělecká škola nechce přijmout a její 'moderní' rodiče (Joan Cusack a Bradley Whitford) dochází k názoru, že je na čase, aby Kit dospěla. Získá tak práci v reklamní agentuře a začíná mít pocit, že se dospělost nezadržitelně blíží. Pak jí ale přijde několik záhadných pozvánek do utajeného obchodu, kde jí vysmátý prodejce v lesklém růžovém obleku (Samuel L. Jackson) nabídne to, na co celý život čekala: jejího vlasního poníka. Jedinou podmínkou je to, že Kit musí dokázat, že je dostatečně zodpovědná na to, aby se postarala o svého vlastního kouzelného mazlíčka. S pomocí jejího nového kamaráda Virgila (Mamoudou Athie) začíná Kit pracovat na stáji - ale dostane opravdu tak vzácný dar? (více)

Brie Larson > Public Events > 2017 > Toronto International Film Festival - Variety Studio /10.9/ [11x]

Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > People/EW/InStyle [1x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > Buzzfeed [1x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > The Hollywood Reporter [3x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > Vanity Fair [1x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > LA Times [2x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > Variety [1x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > 2017 > Deadline [2x]
Brie Larson > Studio Photoshoots > Behind the scenes > The Wrap [1x]Brie Larson > Films Photography > Unicorn Store > Stills [1+3x new]
Brie Larson > Films Photography > Unicorn Store > Behind the scenes [3+1x new]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felice Felice | Web | 14. září 2017 v 15:03 | Reagovat

Ja úprimne obdivujem, ako to zvládaš. Chápem, že ťa to nebaví, ale aj tak vidieť, že si na článkoch dávaš záležať a zverejňuješ ich s minimálnym oneskorením, čo je naozaj obdivuhodné (nechcem sa vtierať, ale kebyže mám na blogu toľko práce tak by ma asi potešilo počuť, že to nerobím zbytočne a niekto si to cení :D :) Čo sa týka Brie, v tých ružových šatách je nádherná! Majú nevšedný strih, kvôli čomu mi najskôr prišli zvláštne, ale na tých photoshootových fotkách si ma získali. Inak som sa tešila, aké šteniatko dostane Brie, ale zrejme im už všetky došli :/ :D Na záver musím ešte povedať, že ma naozaj zaujal popis filmu. Znie to tak... psychedelicky? :D Ani si neviem predstaviť ako to bude vyzerať, ale som zvedavá čo z toho bude :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama