Srpen 2017

Jenna Coleman > In London /28.8/

31. srpna 2017 v 20:12 | Malia |  Jenna Coleman

Konečně jedna jediná sada fotek a ne kilometrovej článek. Jennu našli paparazzi, když se v Londýně 'naloďovala' do auta. Pravděpodobně se vracela domů z Chicaga, kde byla na Wizard World Comic Conu (foto zde). Měl na sobě svoje over-sized sako, které se mi hrozně líbí a jinak byla celá v černém. Vypadala naprosto fantasticky.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > In London /28.8/ [14x]

Emma Stone > Maniac: Filming (August 29)

31. srpna 2017 v 10:48 | Malia |  Emma Stone

Emma pořád natáčí a natáčí nové a nové scény pro svůj nový seriál Maniac. Seriál vypráví o institucionalizovaném muži, který si vytváří svůj ideální svět. Hlavní postavy se chopil Emmin dlouholetý kamarád Jonah Hill (dokážu si představit tu legraci na place), s kterým se potkala už na natáčení svého prvního filmu a filmu, který oba proslavil - Superbad. Fotky jsou z 29. srpna a natáčení probíhá na Long Islandu. Mimo fotky z natáčení jsem také do galerie přidala stills fotky z filmu Battle of the Sexes, který bude mít premiéru už za pár dní na filmovém festivalu v Torontu (článek o filmu chystám těsně před festivalem).

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > August 29, 2017 [3x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > August 29, 2017[27x]

Emma Stone > Films Photography > Battle of the Sexes > Stills [4+2x new]

Margot Robbie > Mary Queen of Scots: Filming (August 29-30)

30. srpna 2017 v 21:24 | Malia |  Margot Robbie

Margot natáčí svůj nový film Mary Queen of Scots o skotské královně Marii Stuartovně, ve kterém si sřihla roli královny Alžběty I. Fotky z natáčení mě dost děsí, Margot vypadá příšerně (no, prostě jako Bětka), tak jsem ji ani nedala na úvodku. První fotka je fanouškovská fotka, je na ní i Margotina manažerka/nejlepší kamarádka Sophie. Druhý set je ze dnešního dne (30. srpna), kdy Margot dělali obličej. Na úvodku jsem použila novou fotku z filmu Goodbye Christopher Robin, je to promo fotka, na které je i s kolegou z filmu a jejím filmovým manželem Domhnallem Gleesonem. No a pak se můžete podívat na nové osobní fotky Margot a jedno video z oslavy výročí jejích přátel (jenom se tam mihne, má na sobě tmavě růžovou).

Margot Robbie > Films Photography > Mary Queen of Scots > Filming > August 29, 2017 [1x]

Margot Robbie > Films Photography > Mary Queen of Scots > Filming > August 30, 2017 [5x]

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Promotional photos [1x]

Margot Robbie > Miscellaneous > Personal photos [142+3x new]


Alicia Vikander > Tulip Fever: New stills

30. srpna 2017 v 10:43 | Malia |  Alicia Vikander

Jelikož už za dva dny (1.9.) má v USA premiéru film Tulip Fever, které se (doufám) Alicia zúčastní, tak se zbavím fotek, které se mi s ní nahromadily. Jsou to především stills fotky k výše zmíněnému filmu, ve kterém hraje i s dalšími známými herci jako například Dane DeHaan, Jack O'Connell, Tom Hollander, Judi Dench, Christoph Waltz, Zach Galifianakis nebo Cara Delevingne. No uznejte, jméno za jménem. Přidala jsem taky jednu promo fotku, na které je Alicia s Danem a láká právě na páteční premiéru. Jako poslední tu pro vás mám fotku s fanynkou a svým přítelem Michaelem Fassbenderem. Moji miláčci jsou naprosto zlatí ♥

Alicia Vikander > Films Photography > Tulip Fever > Stills [26+13x new]

Alicia Vikander > Films Photography > Tulip Fever > Promotional photos [1+1x new]

Alicia Vikander > Miscellaneous > Personal photos [3+1x new]

Jenna Coleman > Gallery update: Town and Country UK

29. srpna 2017 v 10:32 | Malia |  Jenna Coleman

Victoria 2x01: ONLINE | DOWNLOAD | TITULKY

Jak se máte? Já jsem po včerejším dnu v práci zase zalehla a od rána jsem ještě nevstala :D Tak aspoň hodím něco sem na blog. Objevilo se devět nových fotek k dokonalému photoshootu Jenny pro anglický časopis Town and Country. Jsou to naprosto kouzelné fotky, doporučuju se na ně podívat. Navíc si můžete všimnout, že jsem ten photoshoot použila i částečně na nový design. Jenna se taky před pár dny (26.8) zůčastnila Wizard World Comic Conu v Chicagu. Pokud jste jednou byly v Doctoru Who, tak už se z těhle akcí asi nikdy nevyvlečete :D Nebyla na ní sama, dorazily i další hvězdy seriálu - Catherine Tate, Alexis Kingston a John Barrowman.

Jenna Coleman > Studio Photoshoots > 2017 > Town and Country UK [4+9x new]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Wizard World Comic Con - Panel /26.8/ [11x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > Wizard World Comic Con - Meet and Greet /26.8/ [11x]

Emma Stone > Maniac: Filming (August 25)

27. srpna 2017 v 16:07 | Malia |  Emma Stone

Emma pořád pilně natáčí seriál Maniac. Přidávám vám fotky z 25. srpna, kdy na place byla i se svým kolegou Jonah Hillem. Podle oblečení natáčí stejnou epizodu jako den předtím (foto jsem přidávala zde). Objevila se také jedna nová fotka ze setu a to s fanynkou. A včera byla Emma viděná s přáteli v restauraci Rouls v Soho, na svůj Facebook přidala pět fotek jiná zákaznice, která v restauraci byla. Emma je celá vysmátá, no radost na ni pohledět.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > August 25, 2017 [27x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [1+1x new]

Emma Stone > Candids > 2017 > In 'Rouls' restaurant in Soho /26.8/ [5x]

Margot Robbie > Goodbye Christopher Robin: Posters, Stills & BTS

26. srpna 2017 v 19:36 | Malia |  Margot Robbie

Premiéra nového filmu Margot se nezadržitelně blíží (29. září). Jedná se o projekt s názvem Goodbye Christopher Robin, který sleduje příběh tvůrce Medvídka Pú, A. A. Milneho, a vztah s jeho synem, který byl vzorem pro postavu Kryštůfka Robina. Do galerie jsem nahrála dva nové plakáty, na kterých je i Margot (která, mimochodem, hraje ženu A.A. Milneho - Daphe). Objevila se také jedna stills fotka a dvě fotky z natáčení. Na konci článku najdete novou osobní fotku Margot s přáteli z Londýna.

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Posters [1+2x new]

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Stills [2+1x new]

Margot Robbie > Films Photography > Goodbye Christopher Robin > Behind the scenes [2+2x new]

Margot Robbie > Miscellaneous > Personal photos [141+1x new]

Jenna Coleman > 'Victoria: Season 2' London Photocall (24.8)

25. srpna 2017 v 20:08 | Malia |  Jenna Coleman

Už za dva dny nás čeká premiéra druhé řady seriálu Victoria, ve které hraje Jenna hlavní postavu. I kvůli tomu včera ráno navštívila BBC Radio 2. Jenna má dokonalý styl a ani tato "akcička" nebyla vyjimkou, měla na sobě černý overal a bílou košili s nabíranými rukávy. Později toho dne se spolu se svým přítelem a kolegou ze seriálu Tomem Hughesem vydala na photocall k nové řadě. Pokud trochu sledujete Jennu, tak víte, že ty šaty co má na sobě jsou přesně její styl. Tyto jsou od návrháře Erdema Moralıoğlu. No a taky si můžete všimnout, že na pravém prsteníčku se jí třpytí prstýnek, takže se hned vyrojily spekulace o zásnubách Jenny a Toma... Můžu vás uklidnit, na nových fotkách, které najdete hned pod nimi už Jenna žádný prstýnek nemá. Ještě ten večer totiž šla na natáčení rozhovoru do The One Show. V celém článku pak najdete nové fotky k seriálu.

Jenna Coleman > Candids > 2017 > At the BBC Radio 2 Studios in London /24.8/ [110x]

Jenna Coleman > Talk Shows > 2017 > BBC Radio 2 [1x]

Jenna Coleman > Public Events > 2017 > ' Victoria: Season 2' London Photocall /24.8/ [41x]

Jenna Coleman > Candids > 2017 > Leaving her hotel in London /24.8/ [20x]

Jenna Coleman > Talk Shows > 2017 > The One Show [1x]

Emma Stone > Maniac: Filming (August 24)

24. srpna 2017 v 22:29 | Malia |  Emma Stone

Ahoj.

Emma právě natáčí svůj nový seriál pro Netflix, Maniac. Seriál vypráví o institucionalizovaném muži, který si vytváří svůj ideální svět. Hlavní postavy se chopil Emmin dlouholetý kamarád Jonah Hill (dokážu si představit tu legraci na place), s kterým se potkala už na natáčení svého prvního filmu a filmu, který oba proslavil - Superbad (mimochodem, ten před pár dny oslavil desáté narozeniny). Fotky jsou z dnešního rána, v celém článku pak máte vložené zatím všechny fotky z natáčení, které se objevily. I z nich jde poznat, že se film odehrává v různých časech/realitách. Přidala jsem taky jednu fotku ze zákulisí, kdy se Emča vyfotila s fanoušky a mě naprosto oslnila svým úsměvem.

Emma Stone > Television Series > Maniac > Filming > August 24, 2017 [32x]

Emma Stone > Television Series > Maniac > Behind the scenes [1x]